Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed valaki tirozint Remotiv...

Szed valaki tirozint Remotiv Extrával együtt vagy akár csak magában? Milyet érdemes venni? (NOW, Vitaltrend, GymBeam...?)

Figyelt kérdés
Eredetileg tirozint akartam, de abból többféle is van, Remotiv meg csak egy, ráadásul a patika a szomszédban, egyszerűbb volt lemenni érte, és jó is, de csak kell nekem az a tirozin is. Nem akaszkodnak ezek össze? Minden tapasztalat érdekel, köszi előre is.

2023. jan. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

A tirozin egy aminosav, az orbáncfű kivonattal semmilyen gyógyszerkölcsönhatásba nem lép.

A másik kérdésre: tirozint éppen nem, de többféle NOW terméket használtam, szerintem igen jó ár-érték arányban vannak.

Biztos, hogy egyik sem okoz függőséget. Orbáncfű teát évekig fogyasztottam, nem lettem függő :) Az aminosav pedig szintén nem tesz függővé, csak pótolja, ami hiányzik vagy kevés.

Mindamellett, ne csak gyógyszerrel próbáld gyógyítani a lelked, az ugyanis nem lesz tartós. Csak a személyiségfejlődés, ami tartós lehet.

2023. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miből szűrted le, hogy csak ezekkel gyógyítom a lelkem? ;) A függőséget csak azért írtam, mert többek közt azzal szeretnék leszámolni, tudom, hogy egyik sem addiktív. Meg azt is tudom, melyik micsoda, szóval még mindig nem vennék rá mérget, hogy összebandázva nem csinálnak rumlit.

Köszi azért. :)

2023. jan. 10. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Én a Peak shopról rendeltem korábban, nekem sokat segített, b vitamin is van benne 1 szemet vettem be reggel és könnyebben ment a munka, nem voltam szorongó sem.
márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!