Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanál egy jó pszichológust...

Ajánlanál egy jó pszichológust aki neked is segített már? Budapest és Heves megye környéke. Mikor pszichológushoz jártál mennyi idős voltál? Milyen időközönként jártál hozzá? Mennyi ideig jártál hozzá? Milyen nemű vagy?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Mennyiben került akkor és most 1 óra?
2023. márc. 21. 14:42
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Vannak pesti csoportok facebookon, ahol anonim is kérdezhetsz. Én is így kerestem.
2023. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Pesten kb 12-15.000/óra, heves megyében 8-10. Én gyöngyösön/egerben jártam többnél is, de érdemben egyik sem segített semmit, így nem is ajánlom őket jószívvel.
2023. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom, utolsó. Miért nem segített?
2023. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom miert nem segitett. En parkapcsolati szakitast nem tudtam feldolgozni. Csak a gyogyszeres kezeles hozott eredmenyt. Pszicologusokkal/pszichiaterekkel semmit nem ertem el, mind ua. a kozhelyes maszlagot nyomta mint amiket az onsegito konyvekben is olvasni.
2023. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Igazából (nagyon) jó egy sincs.

Kb. azt csinálják, hogy elkérik az órádat, te megkérdezed, hogy hány óra van, ő erre meg tudja mondani az órád segítségével, hogy mennyi is az idő...

2023. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek, hogy kevés a jó szakember. De ennek az ajánlgatásnak sincs sok értelme, mert mindenkinek más a jó.


Én anno bejártam legalább 3 terapeutát, de egyik sem tudott segíteni, konkrétan én voltam az okosabb, és tudtam jobban a dolgokat, mint ők. Aztán időpontot kaptam egy olyanhoz, aki 3 ülés alatt megoldotta a problémámat és rendbe hozott. A tehetségen múlik sok minden.

2023. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek olyan pszichológust, aki kimondottan kéri, hogy őt ne ajánlják, mert neki az a tapasztalata, hogy akiknek úgy ajánlják, azokkal kevésbé működik a terápia, mint azokkal, akik maguknak keresik meg, hogy kihez mennek.


Nem feltétlenül törvényszerű, de látszik benne logika. Az pedig egészen biztos, hogy mindenkinek más ember, más hangnem, más stílus jön be, mással találja meg a megfelelő hangnemet, ezért mindenkinek más szakemberrel működhet jobban a munka.

2023. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!