Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedtetek már Sertralin-t?...

Szedtetek már Sertralin-t? Milyen tapasztalataitok vannak vele?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem merem beszedni, túl ijesztő, pedig igencsak kéne, mert régóta depresszióm van, és valamit már tenni kellene. szóval előbb meghallgatnék néhány véleményt.

2023. márc. 22. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Napi kettőt szedtem éveken át bármiféle mellékhatás nélkül.
2023. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És volt érzékelhető hatása? Helyrejöttél?
2023. márc. 22. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak hallgattam a Sertraline-t, úgy megfelelő :)
2023. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Most azt szedek éppen, nincs mellékhatása, de nekem depresszióra nem is használ, csak a szorongásomra és a pánikrohamaimra.
2023. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Az 1-es vagyok, annyi, hogy évek elteltével néha üvöltöztem álmomban, szerintem ettől a bogyótól, de nem száz százalék az ok. Biztos volt rám hatása, azt mondták, hogy többet mosolygok. Na meg elmulasztotta a fejfájásomat, ami a szorongástól volt. Azért ha ráparáztam valamire, képes voltam szorongani mellette is.
2023. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Jó dolog a szertralin! Én a márkaneves Zoloftot szedem belőle, de szedtem Sandozosat is.

Ha felírta a doki, szedd be, azért van :)

Eleinte fura lesz, de amint beüt (hetek kellenek neki) jobban fogod érezni magad pszichésen és fizikailag is.


Paroxetinnel kezdtem, aztán volt bupropion, majd trazodon, és végül a szertralin. Mindenkinek más jön be: nekem a bupropion (Elontril) és a trazodon (Trittico) nem igen csinált semmit. A paroxetin (Paroxat) az jó volt, de a szertralin jobban bejött.

2023. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem, amikor elkezded 3 hét lehet több is felerősödnek a tünetek , legjobb táppénzen végigcsinálni ! Nyugtatót írt mellé a doki?
2023. márc. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első napokban fejfájást és hányingert okozhat. Én amikor megpróbáltam elhagyni megvonási tüneteim lettek tőle. Egyébként nagyon jó cucc a depresszióra!
2023. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!