Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért reagálok túl mindent ?

Miért reagálok túl mindent ?

Figyelt kérdés
Bolhábol elefántot csinálok.Bármi történik azt én túlreagálom és túlgondolom. Parázok minden kis történésen. Állandoan agyalok és nem bírom leállítani az agyam. Addig agyalok amig össze nem rakok egy olyan dolgot hogy biztos valami rossz fog történni velem. Nem tudok természetesen gondolkodni vagy viselkedni mimt mások. Paranoia lehet ez ? Ráadásul amit összerakok az agyamba az nem is ugy történik hanem én gondolom tul az egész élethelyzetet.Pl történik valami a munkahelyen vagy akár egy beszélgetés az ismerősömmel akkor én már felnagyitom a dolgot ezerszeresére hogy biztos valami rossz fog történni de általában nem ugy történik ahogy az agyam gondolja de nem tudok ellene semmit tenni. Mit csináljak ?
2023. márc. 22. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ezt mind tudod, akkor pròbàld tudatossan lazitani,nem tùl reagàlni a dolgokat! Szedhetnél B vitamin komplexumot az idegeid regeneràlàsàra. Elfoglalhatnàd magadat rendszeres sportolàssal! Jòt tesz a sport a testednek és a fejednek is.
2023. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sportolok. Meg az a baj,hogy napokig agyalok ha pl rosszat szol valaki és depresszios leszek. Nagyon érzékeny vagyok.
2023. márc. 26. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!