Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham megelőzése?

Pánikroham megelőzése?

Figyelt kérdés

20/F

Sajnos nagyon fájdalmas és stresszes időszakon vagyok túl..

Vagyis inkább első nagy szerelem szerelmi bánat féleség..

2 éves kapcsolat, nagyon szerettem, egyik napról a másikra megcsalt majd egy hét múlva már a másik sráccal volt, el sem akartam hinni az egészet, kb traumaként éltem meg.

Ez volt 3 hónapja.

Azóta minden energiámat magamba rakom, edzés tanulás stb..

Viszont régebben pánikbeteg voltam, és mostanában egyre többször érzem hogy rajtam van kicsit, néha már a roham szélén vagyok..

Csernus doki mondta azt hogy sokszor a pánikroham jó dolog, mert így jön ki a belső feszültség..

Na én szeretném hogy kijöjjön de nem ilyen formában..

De úgy érzem hogy hiába hogy sportolok stb, mélyen ezt én még nem dolgoztam fel..

Pánikbeteg voltam egyébként régebben 4-5 évvel ezelőtt..

Azóta egy kezemen megtudtam számolni hogy hányszor volt rohamom..

Hogyan oldhatom még a feszültséget?20/F


2023. márc. 22. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A Csernus úgy értette azt hogy a pánikroham jó dolog, hogy inkább legyen pánikrohamod és jöjjön ki ebben a formában, mint hogy nem jön ki de holnapután szívinfarktust kapsz. Csak hogy tudd kontextusba tenni a mondanivalóját.


Egyébként meg pszichológus. Pontosan erre való, traumák feldolgozására. Nem kell megvárnod míg kijön újra.

2023. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!