Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom hogy csunya vagy...

Honnan tudom hogy csunya vagy szep vagyok? Ha csunya vagyok mit tudok tenni hogy szep legyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szépség szubjektív. 29 éves nő vagyok. Jelenleg pszichiátrián vagyok. Borderline-al es PTS-el diagnosztizáltak. Tele vagyok onutalattal, es nem latom magam reálisan. Mindig ocsmanynak tartom magam. Mi alapján lesz valaki szép? A belső szépségen kívül? Illetve ha valaki "csúnya", hogy lesz önbizalma? Mivel én is csúnyának tartom magam, hogy tudok ezen változtatni? Vagy ha arcilag nem is vagyok jól megáldva mit lehet ezzel csinálni, hogy jól érezzem magam a bőrömben, es ne szegyeljem magam? Minden ötletet, es tanacsot szívesen várok.

2023. márc. 23. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy egy borderes személyt nagyon nehéz meggyőzni bármi pozitívumról magával kapcsolatban.
2023. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen mindenkinek a valaszat. Nagyon jo valaszokat kaptam. Mindenkinek megy a pipa, es probalkozok azokkal amiket irtatok. Tobb mint egy honapja bent vagyok, es most kezdek végre dolgokat átgondolni.

De a külső dolgon nem tudok átugrani, es nem tudom hogy lathat engem mas, mashogy

2023. márc. 23. 23:09
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne itt anonim oldalon próbálj erőt meríteni tényleges döntéseket hozni válaszok alapján.

Örülök hogy sok pozitív választ kaptál de az ilyen helyeket mindenféle ember megfordul sőt kis gyerekek akik játszadoznak simán mondhatnak durva dolgokat mert nem érzik át a helyzet súlyosságát.

pl valamikor régebben nagyon ki voltam ronda alacsony kövér pasiként soha nem volt barátnőm 16-18 éves koromban meghaltak a szüleim egyedül maradtam és megakartam halni ki írtam ide egy kérdést kb valami olyasmit hogy mit kéne tennem vagy hogy legyek-e öngyilkos és elég sokan azt írták hogy lúzer vagy öld meg magad na most lehet valaki csak viccnek szántra vagy csak sima rosszindulat de mi van ha pont ezért teszem meg. Azt tanácsolom hogy a való életben keress valakit akivel tudsz beszélni vagy ha itt azt nagyon válogasd meg.

2023. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus! Más nem segít.
2023. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!