Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbolondultam vagy megbolondu...

Megbolondultam vagy megbolondultam?

Figyelt kérdés
Mindenkitől elvágtam a kapcsolatot és elkezdtem az emberekkel csúnyán viselkedni a korábbi sérelmeim miatt. Ezt más hogy véli szerintetek? Olyan mintha az elmém elhagyta volna a testem és eltűntek az érzéseim. És úgy érzem túl reálisan látom a világot, de valami mégsem jó mert mindenki utál most engem hogy ilyen lettem és nem bírom én magam sem felfogni hova tegyem ezt őszintén szólva. De régebben rosszul bánt velem mindenki.
2023. márc. 23. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Annak valami oka van, ha mindenki rosszul bánik veled. És a bosszú csak még jobban felerősíti a szenvedéseidet balgatag ember.
2023. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tessék? nincs oka, én nem vagyok egy kétszínű ember hogy szemedbe mutatom a szépet, hátad mögött kibeszéllek, introvertált vagyok és ezért lett belőlem az ami.
2023. márc. 23. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!