Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is szed ilyen sok gyógysze...

Más is szed ilyen sok gyógyszert fiatalon?

Figyelt kérdés

Először scippát szedtem és frontint, utána rájöttek hogy bipoláris vagyok, akkor scippát frontint és lamolepet szedtem, egy ideig jól voltam aztán megint nagyon felmentem és nem mentem egy ideig, elhagyva a gyógyszereket, most visszajöttem, mert nagyon nem vagyok jól, először sertralint(100mg),frontin (1.5 mg) és lamolep (100mg) volt, javult kicsit az állapotom de nem az elvártan és nagyon rosszul aludtam kaptam egy mirzatent (15mg) most nagyon szarul vagyok, a jelenlegi gyógyszerezésem (sertralin 100mg, lamolep 125mg, frontin 1,5mg, mirzaten 15mg és faxiprol 75mg) mellett is hullámzok és kezdek megijedni, hogy rajtam már semmi sem fog segíteni csak a kötél, még a dokimon is láttam a csalódást, hogy nem segít semmi.

Persze próbálok saját magamban rendet tenni, de kezd sok lenni minden, az meg hogy ennyi gyógyszert szedek csak arra emlékeztet folyamatosan, hogy nem vagyok 100as.


21/L



2023. márc. 25. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

"az meg hogy ennyi gyógyszert szedek csak arra emlékeztet folyamatosan, hogy nem vagyok 100as."


Szerintem meg ettől a sok xartól nem vagy 100-as. Keress másik orvost.

2023. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Milyen tüneteid voltak, hogy ezeket a gyógyszereket írták fel neked?
2023. márc. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

klinikai szakpszichológus csináltatott veled teszteket?

vagy csak a dokid elbeszélgetett veled és az alapján írta fel?

pl. a bipoláris és a borderline között van különbség, akkor inkább a lamolepet kellene feljebb nyomni és az antidepresszánst nem szedni.

kérdezz rá, tud-e csináltatni, hátha nem is ez a problémád.

2023. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz és pszichiáterhez is rendszeresen járok, egy helyen vannak és több fajta tesztet is csináltattak már velem, habár ez sztk alapú, de ettől függetlenül kedvelem őket és nem szívesen mennék el máshoz, 3 éve itt vagyok már, nem szeretnék váltani...
2023. márc. 26. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Én 4 félét szedek. Lamolep 200mg sertralin 100mg rispedon 4mg rivotril 1 mg és ezek mellett is hullámzok. Ilyen ez a mocsok bipoláris. Ne aggodj nem veled van a baj.
2023. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én szerencsére csak kventiaxot szedek rá.
2023. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös

Köszönöm a megnyugtatásod🥺

2023. márc. 28. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
5 ös vagyok. Sajnos ez az igazság. Tapasztalatbol mondom.közel 10 éve bipoláris vagyok.
2023. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5-ös, ha esetleg lenne kedved beszélgetni egy sorstárssal szívesen felvenném veled a kapcsolatot
2023. márc. 29. 00:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk.írj rám nyugodtan.
2023. márc. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!