Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Xanax mára már lassan a fiatalok gyógyszere?

Figyelt kérdés
Szociális fóbia, stressz, szorongás, stb.. miatt egyre több fiatal kap ilyen szereket! Az orvos pedig erre amondó, hogy lassan már egyre több az ilyen fiatal..

2014. jún. 3. 14:08
 1/10 NoDrugs ***** válasza:
31%
Népirtás
2014. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit értünk fiatal alatt? Huszonéves vagy tinédzser? Ha az előbbi, még határeset, hisz sajnos a szorongás, pánikbetegség mindig is a huszas korosztályt fenyegette a leginkább. Viszont, ha tizenévesekről van szó, őket azért jobban meg kéne óvni a korai gyógyszerhasználattól.
2014. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hektorr7 ***** válasza:
Hát ha szükség van rá akkor kell szedni!! És honnan veszed hogy CSAK a fiatalok gyógyszere a xanax? Kb minden második ember szedi ezt a gyógyszert:P
2014. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Elég szomorú.
2014. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 30 körül kezdtem el szedni és már közelítek az ötven felé, azóta is kapkodom, ha szükség van rá. Hát, fiatal, az már az elején sem voltam..
2014. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hektorr7 , ezzel vígasztalod magad amiért egy akaratgyenge senki vagy? szép is lenne ha minden 2. ember szedné...
2014. jún. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hektorr7 ***** válasza:
0%

tényeket közlök okostojás ;)


te vagy egy őrült sz* szemét ember

2014. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebben a kategóriában mentális betegségekkel foglalkoznak az emberek. Úgy gondolom hogy ezért itt nincs helye a vitának!
2014. jún. 7. 13:14
 9/10 hektorr7 ***** válasza:
0%
ha nincs itt helye a vitának akkor miért teszel fel ennyire megosztó és erős indulatokat szító kérdéseket kedves kérdező?
2014. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy valós problémára hívta fel a figyelmet a kérdés. pontosan itt, ebben a kategóriában van helye.

ha én mindent beszedtem volna amire a pszichiáter azt mondta hogy MUSZÁJ lehet már nem is élnék.


egyébként meg nagyon rossz tendencia az, hogy szinte minden háztartásban van már Frontin/Xanax (nálunk már nincs :P), és mindenre bekapkodják szinte ami simán megoldható ezek nélkül is.

2014. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!