Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám anorexiásnak hisz és...

Anyám anorexiásnak hisz és pszichiátriára akar vinni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
160 cm és 40 kg vagyok, eszek rendesen de anyám nem hiszi el holott hetente ráállok a mérlegre és nem fogyok... A barátnője pszichiáter és be akar utalni... Csinálhatok olyat hogy nem megyek?
2023. ápr. 2. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves vagy?

Mond anyukádnak hogy menjetek el vérvételre meg nézzen meg a háziorvosod. Ha elmondod az orvosnak hogy eszel rendesen és a vérképed is rendben, anyukád megfog nyugodni.

2023. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Edesanyadnak igaza van, ez tenyleg nagyon keves. Ha tenyleg nem eveszavar van a hatterben, es rendesen eszel, akkor azert erdemes lenne egy teljes verkepet csinaltatni, pajzsmirigy, cukor es inzulinertekeket nezetni, illetve egy gyors kivizsgalat lefolytatni felszivodasi zavar iranyaba. Ha ezek negativak, akkor legfeljebb ilyen alkat vagy, es edesanyad is megnyugszik. Ha viszont nem, akkor erdemes kezelni a problemat, nehogy kesobb az eletminoseged jelentos romlasat okozza.
2023. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én 145 cm vagyok és 40 kg, és én is vékony vagyok, hát te meg 160 cm vagy és 40 kg nagyon sovány vagy, ha rendesen eszel és nem hízol akkor valami nem oké, ki kéne vizsgáltatni magad. És mi az, hogy nem fogysz? Az a normális ha nem fogysz, de ha rendesen eszel akkor híznod kéne nem fogyni...
2023. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Kalóriabázis appot töltsd le, és írd fel, hogy mit eszel egy nap. Eleinte mérned is kell, de később megtanulod megtippelni a súlyát egy adag ételnek.

Vagy anyukád nyugszik meg, hogy eszel rendesen, vagy neked kell belátni, hogy ez a mennyiség nem elég, amit most eszel.

2023. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom a korod, de a súlyod nagyon kevés ehhez a magassághoz.
2023. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Az "eszek rendesen" mit jelent. Megírnád, hogy pl. ma mit ettél?
2023. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Mit ettél ma? De ne kamuzz...
2023. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, nem véletlen, hogy nem a belgyógyászatra akar vinni.
2023. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
akkor vagy anorexis ha nem eszel... akkor vagy bulemias ha kihanyod amit ettel. mind a kettovel le lehet bukni es feltunik. szoval akkor most eszel vagy nem eszel
2023. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen rendben van ez a súly, ilyen genetikád van és kész. Én 162 cm és 44 kiló vagyok, soha nem mondta még senki, hogy gond lenne velem.
2023. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!