Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt szerencsejátékfüggő...

Vannak itt szerencsejátékfüggő emberek?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok és jó volna egy sorstársal beszélgetni.


Hány évesek vagytok?

Mikor kezdtetek el játszani?

Mióta gondoljátok azt, hogy függők vagytok?

Volt már próbálkozás a leállással?

Mit szoktatok játszani?

Legnagyobb bukás?

Összes bukás?

Egyedül vagy társasággal játszatok?


2023. ápr. 3. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egyik rokonom sajnos szerencsejàték fûggô! 45 éves férfi, pàr éve kezdte el, sajnos nem jò szerencsével. A legnagyobb bukàsa az volt, hogy az Anyja lakàsàt is eljàtszotta! Most màr annyira nincstelen lett, hogy nincs hovà mennie, nyàron parkokban alszik. Teljesen lezûllôtt! A rokonaitôl is pénzt kért, - meg is kapta, de el is jàtszotta (kaszino). Màr senki se àll vele szòba!
2023. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, és te megválaszolnád a felsorolt a kérdéseidet?
2023. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze!


25éves vagyok.

Kb 5éve játszom.

Már az elején tudtam hogy én az átlagnál jobban élvezem a játékot, de kb fél éve tudom hogy szerencsejáték függő vagyok.

Volt már pár próbálkozás. Régebben többször is abbahagytam fél évekre. Az utóbbi fél évben a rekord 13nap volt. Jelenleg is próbálok leszokni.


Régebben lottó és kaparós volt.

Utánna jöttek az online számjátékok és a sportfogadás.

De az igazi élvezet és a függőség a rulett.


Társasággal és egyedül is játszom.


Legnagyobb bukás egy nap alatt 100ezer forint.


Összes bukás talán 4millió körül.

2023. ápr. 5. 23:29
 4/11 anonim ***** válasza:

31 vagyok

2016-ban kezdtem focira fogadni online, előtte csak pár Tippmixet adtam fel

Mások szerint talán függő vagyok, de én nem mondanám annyira annak magam, van hogy hónapokig nem játszom, de sajnos ha van egy rossz széria egyből vissza akarom nyerni, nem bírom megállni, nem tudok lehiggadni és várni, tehát lehet tényleg függő vagyok

Nem próbálkoztam, még mindig keresem a nyerő stratégiát, szóval befektetésként fogom fel, ami eddig nem volt nyereséges

Legnagyobb bukás talán a most márciusi, ott kb másfél milliót buktam, előtte hónapban mondjuk 1 milliót nyertem, de ígyis mínuszos

Összes bukás? Talán 7 év alatt 2-3 millió ft, de vezetem egy kis füzetben, lehet ha hazaérek kiszámolom, úgy vagyok vele más ennyit elszór akár tetkóra, vagy cigire stb..

Egyedül fogadok, viszont van egy ember aki kb annyi idős mint én, őt kb 2016ban ismertem meg a fogadás végett, vele szoktam beszélgetni róla.

2023. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja igen, az lemaradt hogy a legnagyobb bukásom most március 6.án volt, kerek 750.000 ft. Nem kicsit voltam dühös.

Viszont a pozitív a dologban, ha úgy vesszük egy nagyon jó munkám lett emiatt, amit ha beleszámolok (2019 április óta csinálom) akkor bőven pluszba vagyok még a 2-3 milliós fogadási bukó ellenére is.

2023. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én csak nagy ritkán pókerezek online pár ezer forintos tétekben, ezért nem vagyok szerencsejáték-függő, de érdekelne, hogy nektek ez az életmód napi szinten mennyi időt emészt fel? Gondolom a sportfogadásnál a statisztikákat is bújni kell valamennyire, nem csak annyiból áll az egész, hogy dobáljátok fel a téteket... vagy nem? A rulett is idő... szóval hány órát visz ez el egy nap kb? köszi
2023. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Hát én nem sporfogadok, szóval a rulettról tudok most mesélni.


Munkám kárára nem megy természetesen, a szabadidőmben játszok.

Illetve a barátkozásnál, haverokkal gyakran játszunk, dehát ez a társalgás része már hogy kaszinózunk.


Átlagosan 2óra/ napot mondanék.

Átlagosan havi 15x játszok kb.


Volt már hogy csak 5percre mentem be, de volt már olyan is hogy egy nap 10órán át játszottam.

De kb másfél óra után lankad a figyelmem, szóval nem tudom már annyira követni hogy mire is kéne pénzt rakni.

2023. ápr. 8. 00:58
 8/11 anonim ***** válasza:

köszi a választ kérdező.

sose tudtam, hogy mitől függő a függő. A szenvedélyre fordított idő, vagy a tétek nagysága teszi azzá? Vagy ez ilyen kényszeres dolog? De ha jol veszem ki, akkor egy kicsit mind.

2023. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az, hogyha elmegyek a kaszinóba, ficen emberek között vagyok, kellemes a légkör, jó zene megy, szép fények vannak.


Az izgalom játék előtt, hogy vajon ma nyerek vagy vesztek.


A legnagyobb adrenalin pedig az, mikor már sorozatban 5x nyersz a körön (rulettnál), majd birod növelni a téteket, és ha az is bejön akkora adrenalint ad, hogy igen, én tudok valamit, már megint eltaláltam.

Hú most 2perc alatt annyit nyertem, mint 2napi napibér.

Ha ezután meg vesztesz, akkor ott a kifogás hogy most nem annyira figyelt oda, de csak eggyel esett mellé, azért jött a balszerencse mert balkézzel nyomogattam a képernyőt, azért mert elment a szembenülő játékos, most azért nem nyerek mert váltott stratégiát a gép és én nem vettem észre, stb...

2023. ápr. 10. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:
köszi, ilyen szinten / mélységekben nem is gondoltam bele ...
2023. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!