Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ilyen őrült lelkivil...

Miért van ilyen őrült lelkivilágom? Mitől lehet? Gyakran egy mozzanattal, egy cselekedettel, egy lépéssel, olyan puszttító harag, és gyűlölet irányul a szeretett személy irányában, hogy magam sem értem?

Figyelt kérdés
Próbálom visszafogni magam ilyenkor, elmegyek, elzárom magam, elbújok, de ugye, mivel szeret, keres, és ilyenkor kiborul a bili, és olyan iszonyat düh szakad fel belőlem, gyakran értelmetlenül, hogy nem értem. Nem akarok ilyen lenni, de apró mozzanatok össze tudják zúzni a másikat a szememben, olyan apró dolgok, amiket én sem értek. Mitől lehet?
2023. ápr. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit pusztított el eddig? Néhány példa esetleg?
2023. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy egy régi trauma miatt vannak ilyen érzéseid, csak rajta csapódik le.

Szerintem hasznos ezeket az érzelmeket, reakciokat egy pszichológussal átbeszélni, az eredetét feltárni. Mielőbb történik ez, annál könnyebben, gyorsabban felszabadulnál a teher alól, utána megszűnnenek ezek a kellemetlen érzések, gondolatok is hamar ;-)

2023. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Benyomkod rajtad valamilyen gombokat, amik már réges-régen a tudatalattidba süllyedtek.

Megírod, hogy ő kicsodád neked? Édesanyád? A kedvesed? (Nem muszáj, csak ha akarod..)

2023. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Vagyok, még eszembe jutott valami:

Más, hasonló kapcsolat esetében is tapasztaltad ezt?

2023. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!