Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tényleg kattant...

Szerintetek tényleg kattant vagyok?

Figyelt kérdés
Nos, ott kezdeném hogy 27 éves vagyok, kb 20 éve történt,hogy elkezdtem anyámtól undorodni amihez hozzáért, az érintése utén le kellett tusolnom, ha megágyazott nekem mindíg gondosan letakarítottam, ezt nyilván ő is észrevette, és nem tudom iért röténtek ezek, de emlékszem sírva ült az ágyamon, még arra is emlékszem ahogyan a könnycseppe rámcseppent, és kérdezte, miért nem szeretsz? Mai napig nem tudom a választ, sokat segített, enni adott, tetőt a fejem felett mai napig, de ma találtam egy videót ahol dugják a saját anyámat egy idegen pali a Xhamster oldalon van fennt, és ki is vertem rá, mert sokszor kívánom a saját anyámat, egyszer egy pendrive-on voltak videók ahogy dujgák, és a nevemre volt címezve, talán tudta hogy megtalálom... Érdekes, de már 45 éves, és egy szakadt alkoholista picsa qrvának éz ki, de még mindíg szétkúrnám a kis popsiját, szerintetek mit csináljak? Mellékesen még anyi, hogy jelenleg ő hozzas nekem a füvet, nons-stop füvezem, ha nicsns iszom. Travinak is öltöztem már, néha kívánom a faszt. Benszülött vagyok? :D
2023. ápr. 9. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy pszichológus alkat, de hogy nem vagy 100-as, az tuti.
2023. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Krumplibogár
2023. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hahaha :D Egyem a 2 dekás szíveteket. Tudom,hogy zakkant vagyok. Most is be bagyok baszcsizva azért írtam, de esküszöm az igazat írom. vettem 230-ért egy gamer pc-ét i5 8400 procis, rtx 2060 super 8gb.s kártyával, de mégsem vagyok boldog tőle, kell valakinek 2 kilóba oda adom xD
2023. ápr. 9. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az furcsa és nem egyértelmű, hogy először azt mondod, hogy undorodsz még az érintésétől is, a következő mondatban meg már scheggbe akar bsazni. Akkor melyik?
2023. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint elírtam, nem ő akar téged hanem te őt.
2023. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichiáterhez
2023. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire gagyi kamut még nem láttam. Se nem botrányos se nem vicces. Egyszerűen annyira gagyi mint egy amatőr magyar művészfilm
2023. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért küldj képet a gépről is, mert lehet, hogy érdekel! Minecraft fut rajta, ugye?
2023. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Az a szomorú a mai világban, hogy én simán el tudom képzelni, hogy ez a kérdés igaz, és semmi kamu nincs benne. Ebben az esetben igen, kattant vagy. De adná az ég, hogy csak egy unatkozó tini legyél.
2023. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!