Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax 0,5 félbe törve xanax 0,25?

Xanax 0,5 félbe törve xanax 0,25?

Figyelt kérdés
Éjjelre szedem de az egész bogyi nagyon sok, tök kába vagyok tőle ébredés után is, úgy meg nem lehet melózni.

#xanax felezés
2023. ápr. 10. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Függő leszel. Ne szedd rendszeresen.
2023. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Közi a válaszokat! Hálám örökké üldözni fog, csak utol ne érjen :D


A múlthét végén 4-5 napos alvásképtelenség, túléberség, szorongás után a tünetek áthúzódtak nappalra is, pánikroham is volt 1-2, uh berongyoltunk az SBO-ra, ahol a pszichiáter 0,5-ös xanaxot írt ki 1-0-2-be, és időpontnak, amikor ténylegesen meg is hallgatnak 04.20.-ára akptam helyet. A 0,5-ös xanax kiüt, munkaképtelen vagyok tőle, ezt én saját kútfőből éjjel egy félre redukáltam és napközbe orbáncfűteázom- ez hat- egy csésze egy literre higitva, kortyolgatva- Sajnos felfordult úgy az életünk, hogy tehetetlen lettem a helyzettel szemben, ezért alakult kis a szorongás. Sokat segítetetek, hogy ez egy kis adag, amit most szedek és bár bírkózom magam is, de működök vele.( egy fél 0,5-sel éjjelre) Élettani helyzetünk alakul, majd remélhetőleg azzal elmúlik ez is :)

2023. ápr. 10. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem orbancfu tea kell, hanem valami glutamate inhibitalo gyogyszer ami nem benzodiazepin, szeded 2 - 3 hetig, nem szoksz hozza es kozben leszoktal a benzokrol.


De ezek ilyen titkok valamiert es nem ezt akarjak az orvosok valasztani, ezeket ha ertesz a farmakodinamikahoz meg kinetikahoz illetve valamennyire az anatomiahoz akkor tudnad.

2023. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


Köszönöm válaszod! Sajnos ebben az országban a problémamegoldás tüneti elkendőzése a valósi hibásan működő dolgoknak. Persze ettől függetlenül akkor aludnom kellett már mert 166/100/1106 volt a vérnyomásom, elfáradt a szervezetem, tehát tüzet kellett oltani. A probléma az SZTK-s rendelési idők távolságában van, ami alatt simán hozzászokik a szervezet ehhez. Ezért mértem meg magam, hogy mit bírok el, és mihez kell segítség, így lyukadtam ki a csak este egy fél 0,5-ös- a fenti válaszok alapján ez egy egész 0,25-ös- Xanax. Sajnos az elalváshoz való hozzáállásom régi gyökerű probléma- kisgyerekkor, kötelező alvás miatti sötétben szorongás- ami felnőtt fejjel stressz nélkül tv mellett alvással orvosolható volt. Most kibukott, ez majd komplexebb törődést igényel. Mindezek ellenére érdekes válaszod köszönöm, utána olvasok a dolognak. Az anatomiai tudásom szerintem megfelelő az utána járáshoz, a többit fejlesztem akkor ezek szerint. Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem! Szép napot!

2023. ápr. 10. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Halgass a pszichiáterre. Nem azt mondom, hogy az 5-ös hülyeséget ír, de egy szakorvos jobban tudja. Nem csak a tudomány, hanem több éves klinikai tapasztalat is a fejében van egy orvosnak.
2023. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze a hallgass a dokira alatt nem azt értettem, hogy a benzodiazepin jó, mert nem jó. De ezt a jobb pszichiáterek is tudják. Tűzoltó jelleggel írnak fel csak nyugtatókat.
2023. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!