Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elmondom a pszichiaternek...

Ha elmondom a pszichiaternek hogy megprobaltam megolni magam Xanax + alkohollal, akkor utana felirja a xanaxot vagy nem?

Figyelt kérdés
Megprobaltam megolni magam pr honapja xanax + alkohol komboval, ha megyek pszichiaternek es ezt elmondom neki akkor feliratja a xanaxot? Mar nem megolni akarnam magam, hanem szorongasra.

2023. ápr. 9. 01:36
A kérdező szavazást indított:
felírja
nem írja fel
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Nekem felirta, mert tudja hogy nem vagyok szenvedely beteg es ennek koze nem volt a xanaxhoz hanem csak egy eszkoze.


Orvostol fugg.


Ha meg ezt beirta az amanesisedbe akkor te kb. egy orvostol nem fogsz xanaxot kapni.

2023. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha van esze, nem fogja.
2023. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi elso valaszolo, hasznos voltal! Masodik valaszolo, nem volt vmi hasznos valasz mert nem a kerdesre valaszoltal a velemenyed meg nem kerdeztem. :)
2023. ápr. 10. 01:20
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
2. vagyok, miért nem válaszoltam? :O Dehogynem, a válasz az volt, hogy normál esetben nem fogja.
2023. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!