Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől ez a furcsa érzés ?

Kérdezőcske2 kérdése:

Mitől ez a furcsa érzés ?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta tart,mikor lefekvés után magamra maradok, elkezdek zenéket hallgatni és egyre letargikusabb állapotba kerülök. Pedig nem olyan típusú zenéket hallgatok,ilyen szörnyű magányt érzek. Napközben beszélgetek a barátaimmal,de lefekvés után mikor már senkivel, előjön ez a fura érzés .

Magány érzése. És mintha valamire emlékezni próbálnék,érdekes közérzet . Jó is,de rossz is ,szomorú leszek tőle egyre jobban .


Ez mégis mitől lehet ?



2023. ápr. 11. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már pedig van párom. Van hogy amikor este egyedül maradok(éjjel dolgozik a párom) akkor elkap a magány, gondolkodom azon hogy mit csináltam eddig jól/rosszul.

Arra jöttem rá hogy én este értelmesebb vagyok mint nappal.

2023. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság, álmosság teszi: deprimál, azaz depresszióssá tesz, ami éppen az elszigetelten, elhagyottság, magány érzéseivel jár, hogy csak még szerencsétlenebbnek érezd magad, így örvény a depresszió. Talán túl későn feküdtök le aludni, próbáljatok korábban ágyba kerülni, és azt végiggondolni, hogy mi mindenért lehettek hálásak aznap vagy általában! Hálával a depresszió ellen! :) Köszönöm, hogy megírhattam ide nektek! :)
2023. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ezt érzed, - lehetséges, hogy hiányzik egy partner az életedből!
2023. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!