Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális problémám lehet?

Milyen mentális problémám lehet?

Figyelt kérdés
Általában egy az életében fejlődő, haladó személyiség vagyok, azonban egy évben egyszer/kétszer már már pszichotikus állapotok alakulnak ki nálam. Általában elfojtott feszültségek hozzák elő nálam. A tüneteim legfőképp hipochondria, túl analizálás, eltúlzott bűntudat, körbe körbe járnak a gondolatok a fejemben egészen amíg rosszul nem leszek. Sokszor az ellenkezője, olyan ábrándok jelennek meg a fejemben hogy én mindent jól csinálok mások meg mindent rosszul. Szerintem ez valami amit azért csinálok hogy ne törjek teljesen össze. Nagyon nehéz nekem, mert ezeket az időszakokat nagyon nehezen bírom és sokszor kihatnak a hétköznapi életemre is a tünetek. Kérlek segítsetek nekem ha tudtok

2023. ápr. 12. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem volt konkrét megfogalmazása, hogy miben kéred a segítségünket, de feltételezem, hogy ezt az állapotot meg szeretnéd szüntetni.

Nekem is voltak hasonló szorongásos állapotaim és a tiedhez hasonló tüneteim.


Nekem ők segítettek és amik miatt odamentem, azok meg is oldódtak:


[link]


Most is megyek majd szombaton egy Hellingerre. Nagyon szépen kipucolja a tudattalan negatív tartalmakat.

2023. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!