Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja a lakótársamnak?

Mi baja a lakótársamnak?

Figyelt kérdés
van egy lakótársam németországban.. magyar.. de.. nagyon fura.. egyszer beszéltük hogy van autóm. meg hogy neki is van. es rá egy hétre ezt mondja nekem : neked van autód? nem is tudtam..... aztán van wc tisztító folyadék és hirtelen csak eltünik már a 3-bol tűnt el. az elsőt bevalotta hogy ő volt.. de nyilván a többi eset is ő volt. másik dolog:.. beszélgetés közben hirtelen csak fogja és be megy a szobájába úgy hogy a mondat közepén volt... nagyon fura ember. de mi lehet vele?

2023. ápr. 3. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon elvont személy. Szerintem takargat valamit. Én figyelnék a helyedben. Jesszusom de ijesztő. Én nem is tudnék aludni nyugodtan
2023. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Van valamilyen mentális betegsége. Segíteni kell neki. Lehet, hogy nem is tudja, hogy beteg. Sok mentális betegség velejárója a betegségbelátás hiánya. A páciens nem érzi, hogy beteg lenne. Ha szorong, akkor viszont tudja, hogy valami nem oké, csak nem meri bevallani és segítséget kérni.

Csak annyit tudok javasolni, hogy nézesse meg magát pszichiáterrel. Abnormális a viselkedése, amiről nem ő tehet.

Sok emberre rámondják, hogy jajj hát ő olyan. Nem. Aki fura, annak van valamilyen betegsége.

2023. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem olyan, mint a többség, de ettől még nem feltétlenül veszélyes. Így látatlanban nem lehet megmondani, mi a probléma vele, de ha én tapasztalnám ezt testközelből, valószínűleg bennem is felmerülne a pszichés eltérés gyanúja. Lehet, hogy kezd kialakulni nála valamilyen mentális betegség vagy fejlődési zavara van (pl. autizmus) stb.
2023. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg nagyon meg akarja nézni az autómat. biztos hogy nem fogom neki megmutatni.. ki tudja mit tesz vele..
2023. ápr. 4. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!