Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet az antidepresszánstól...

Lehet az antidepresszánstól hízni?

Figyelt kérdés
Most már 2 éve lesz,hogy szedem az Olwexyát 150 mg ot pánikbetegségre. Amióta szedem ezt a gyógyszert több mint 10 kg ot híztam :( Pedig nem eszek többet mint régen és mozgok is elég sokat nem fekszek egész nap. A munkahelyemen is sokat mozgok de valahogy mégse mennek le rólam a plusz kilók és ez nagyon zavar. Főleg a hasam tájékán híztam meg és a derekamnál :( amúg is hajlamos vagyok a hasra hízásra de így nem érzem jol magam a bőrömben. A gyógyszert meg elhagyni nem akarom mert sokat segített rajtam és félek hogyha abbahagyom visszaesek. Tudnátok valamit tanácsolni hogyan lehetne lefogyni? Nem hiszem el hogy nincs valami megoldás erre.
2023. ápr. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is keveset...
2023. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mirtazen is hízlalós fajta. De az én problémám az, hogy sokat fogytam tőle.
2023. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BaltaMacska ***** válasza:
A túl sok elfogyasztott ètel ès a mozgàsszegêny èletmód hízlal nem az antidepi. Akkor szerinteted az etiópoknak mièrt nem antidepit küldünk, ha az a csodaster a semmiből valamit csinàl? Xd
2023. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antidepi hízlal. 2-es vagyok. Magamhoz képest sokat híztam miata. Nem a gyógyszernek van olyan kiemelkedően magas tápértéke ami hízlal, hanem az, hogy olyan étvágyat csinál, hogy a tehénszart is megeszem ha nem találok mást. Xd
2023. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!