Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a Fókuszcsop...

Hogyan szokjak le a Fókuszcsoport és Jólvanezígy káros szenvedélyemről?

Figyelt kérdés

A közvetítés előtt fél órával igyekszek teljesen ráhangolódni, és a 9-10:30 időszak teljesen kiesik, csak őket nézem. Ha van napközben Fókuszcsoport adás, azt is nézem, nem bírom ki, hogy kihagyjam. Nem tudom miért lettem függője.


Talán az egyediség miatt? Ugyanúgy gondolkodik a világról, mint én, amihez nem feltétlen kell egyetértenünk mindenben? A tudományközpontú gondolkodás? Ádám személyisége, hogy képes objektíven és viccesen reagálni?


Bárcsak ott lehetnék egy adásban, és képviselhetném a Gyakori Kérdések felhasználóit, hogy vannak értelmesek is, és nem mindenki élettelen. (Ja.. én az vagyok...)


Hogyan szokhatnék le legalább kis időre?



2023. ápr. 17. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartalmakat fogyasztani nem feltétlen káros.


Vannak, akik reggel a Balázsékat hallgatják a Rádió 1-en, szinte a napi rutinjuk része lett. A Jólvanezígy sem rosszabb.

2023. ápr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen káros, csak sok időt elvisz. Igaz megengedhetem magamnak, mert bepótolom, de sokszor utólag feleslegesnek érzek 1-1 adást, amikor általában a politikáról van szó.
2023. ápr. 17. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jóvanezígy
2023. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akaraterő.


Minél fiatalabb vagy annál könnyebb uralkodni magadon. Nem tudom mennyi idős vagy(szerintem fiatal), de ha már fiatalon nem megy, később nem csak rosszabb és nehezebb lesz, de elcsúszhat az életed is egy olyan irányba ahol már csak bánat, megbánás és beletörődés marad.


Legyél ura magadnak.

2023. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hali. tudom hogy régi kérdés, de attól még ide írom. xd


Tehát, szerintem ezzel semmi baj sincsen. Írtad hogy be tudod pótolni az időd, amit ezzel kihagyasz. és élvezed is őket nézni.


De,Azt is meg értem, hogyha az zavar hogy nem tudod irányitani ezt. De én nem érzem nagy bajnak.

:))

2023. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!