Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A "microdosing" valóban jót...

A "microdosing" valóban jót tesz az agynak?

Figyelt kérdés

Ha pl bevesz valaki reggel egy kis tablettányi varázsgombát, ami gondosan ki van mérve, az valóban jó hatással van az agysejtek működésére, vagy ez csak urban legend?

Semmilyen kutatást nem találtam erről..



#marihuána #LSD #varázsgomba #Microdosing #Pszichocibilin
2023. ápr. 17. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudattágító hatású, ezért sok dologban nyitottabbá tehet, és így új nézőpontokat adhat.
2023. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem nem új nézőpont kell, hanem valami ami az agysejteknek jót tesz.
2023. ápr. 17. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: Az a tanulás, meg az új élmények.
2023. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsi vagyok, hogy ak rendszeresen használ lsd-t, vagy gombát, vagy más, ilyesfajta, tudatnövelő szert, az hogy érzi magát másnap? Nem beteg emberekre gondolok.


Fáradtabb? Aki évekig szedi, az nem fog elbutulni tőle?


Nem lesz pszichés problémája?


Nincsen hosszútávú, káros mellékhatásai?


Nem fog az ember nehezebben gondolkodni?


Nincs előnyben az, akinek ugyanolyan adottságai vanak, de sok rejtvenyt fejt? Vagy, aki szimplán nem szedett soha ilyen tudattágitót?

2023. ápr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Pedig rengeteg kutatás van ezzel kapcsolatban, és nem érdeklődöm a téma iránt, de egy csomó cikket/videót/oldalt (pl tiktok youtube) dob fel a témában, erőltesd meg magadat és használd a keresőt.


Angolul biztosan 1 percen belül 10+ oldalt fog eléd dobni, esetleg nézz utána redditen, ott felhasználói tapasztlatokat is találsz.

2023. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!