Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A podofílíának valóban vannak...

A podofílíának valóban vannak tudattalan okai?

Figyelt kérdés
Valahol azt találtam hogy van neki valamilyen mélyebb oka is az emberekben amit egy szexológus segíthet feltárni és megérteni
2023. márc. 19. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak emberek akik ilyenek. Az ha felismeri és szakszerű segítséget kér az már haladás.
2023. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
100%

Más okai nem is nagyon lehetnek. Eredendően nincs olyan emberi hajlam, hogy valaki konkrétan a gyerekekre gerjedjen.


Arra van hajlama van az embernek, hogy [jobb híján] gyakorlatilag bármire rágerjedjen, szóval ha az elsődleges jelöltek valamiért taszítják vagy nem vonzzák eléggé (ez esetben pl. a serdülők és a felnőttek egy az egyben), akkor maradnak a gyerekek, állatok (növények ;), tárgyak, vagy persze a szexualitás teljes elfojtása. Nem mondom, hogy biztosan csak "jobb híján" válhat valakiből pedofil, de a legtöbbnek (vagy az összesnek) igen komoly gondja lehet a felnőttekkel és a serdülőkkel, még ha nincs is tisztában ezzel.

2023. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem mintha propagálni akarnám a dolgot, soha nem tenném, de szerintem a pedofília ugyan olyan, mint a lábfétis, vagy az összes ilyesmi. Ha valaki gerjed valamire, az gerjed valamire, nem sokkal másabb egyik se. A legtöbb fiatalokra/gyerekekre gerjedő ember szerintem nem tesz soha semmilyen erőszakos dolgot gyerekkel, csak hát neki ez tetszik. Ha fiatalabb. És ráadásul ez azért nem ritka, hiszen rengeteg embernek tetszenek a fiatalabbak, hiszen ők általában szebbek, mint a feleségük vagy akár férjük. De nem vetik rá magukat az első gyerekre. Túl van ez misztifikálva. A gond azzal van, ha valaki megteszi amit nem szabad, de az eredete nem hinném, hogy különb a többi egyéni izgalmi tényezőtől. Persze a suakik javítsanak ki nyugodtan.
2023. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 kérdésből 3 off

PODO-fília nem pedo fília.....

2023. márc. 19. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ebbe befürödtem... :D
2023. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:
100%
Az összes parafíliának hasonló dinamikája van, szóval a válasz ugyanúgy igen. Bármit is szeretsz bármilyen formában, annak van tudattalan oka (is), ami a parafíliák esetében soha nem egyszerűen csak "ösztön".
2023. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!