Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindennapos használat esetén...

Mindennapos használat esetén mennyi idő alatt okoz függőséget a Frontin?

Figyelt kérdés

Nem akarok függő lenni de nagyon nehéz időszakban vagyok próbálok minnél kevesebbet szedni.

Kb. hány napig lehet szedni hogy ne okozzon függőséget, elvonási tüneteket? 0,25 mg-os



2023. ápr. 17. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Pár nap alatt képes hozzászokni a szervezet és elvonási tüneteket okoz az abbahagyása. Úgyhogy el se kezdd!
2023. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10-20 nap között. Utána már nem fog úgy hatni, és egyre több lesz a mellék-utó hatás.
2023. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változik. Betegtájékoztató szerint 2-4 hét, de olvastam orvosi oldalon, hogy ha muszáj akkor 6 hónap.
2023. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha heti 3-4-szer szedem abból lehet baj? Orvos azt mondta szükség szerint szedjem
2023. ápr. 17. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ha szükség szerint szedtem nem szoktam rá. Kb. 6-7 hónap volt.
2023. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Változó, nem lehet ezt így megmondani.

Én nekem is volt egy ilyen időszakom amikor kb egy héten 3-4-szer szedtem és nem alakult ki függőség.

Viszont az egyik gyógyszeremet elhagytam és igaz mentális függőségem nem, viszont fizikai elvonási tüneteim voltak tőle.


Szóval lehet, hogy úgy jársz mint én. Átvészeled azt a pár napot amíg tartanak az elvonási tünetek és ennyi.

De lehet, hogy mentálisan is rákattansz.

Viszont az is lehet, hogy semmi ilyen nem alakul ki nálad.

Te ismered a gyógyszerszedési előzményeid. Meg, hogy vannak e függőségeid (drog, alkohol, esetleg gyógyszer)+van e hajlamod a függőségekre.

2023. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
attól a naptól hogy többet veszel be mint ami elő van írva!! (15 év frontin függőség után írom ezt!!)
2023. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
változó, én havertól csórtam anno egész nyári gyakorlat alatt, mert ráfeszültem nagyon, de mivel a gyak végén a ráfeszüléssel együtt megszünt a frontin is így semennyire.
2023. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl 3 éve szedek frontit, most kb egy éve szedek 1,5mg-ot naponta, és már olyan mint egy tic-tac, pont annyit ér úgyhogy rászokni nagyon rálehet


Ha mondjuk mar nem mesz el anelkul otthonrol hogy legyen nálad frontin, akkor az fuggoseg, de ha idonkent egyet beveszel abbol nem lehet gaz

2023. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
nagyon könnyű rászokni,mert nem gyógyszer, hanem DROG!
2023. ápr. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!