Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ösze-visza szedni az...

Lehet ösze-visza szedni az antidepreszánsokat?

Figyelt kérdés

Van egy antidepim a mirtazen 30-as. Az jó abból a szempontból, hogy tudok mellette dolgozni, edzeni, vezetni... Viszont a kedvem rosz. Kaptam helyette a paroxatot 20 mg, de ebből felet vettem be a próba időszakban. A féltöl is jól éreztem magam, viszont hidegrázásom volt, ásítoztam, fáradt voltam, kitágult a pupillám és időnként kikapcsoltam. Pl elindultam kv-t csinálni, ásítottam és megálltam. Néztem magamelé, nézelődtem, de nemtudtam mit vagy miért nézek. Aztán 15-30 másodperc múlva elindultam és folytattam amit elkezdtem.


Azt tudni kell, hogy emelet van 0,25-ös frontinom napi 2x1.


A mirtazinnal tudok dolgozni, de a kedvem olyan rosz és olyan ideges vagyok, hogy kedvem lenne felképelni valakit, de nem tudom miért. Ilyenkor a frontin napi 2 helyett 4 is lehet, hogy munkaképes maradjak.


Pihenőnapon a paroxat 10 mg jó. Jó a kedvem, boldog vagyok és elég mellé a 2 frontin. Így viszont nem tudok dolgozni mert kicsit zavart vagyok.


Kérdezhetitek, hogy miért nem beszélek a pszichiáterrel eröl. Szabadságon van és 2 hét múlva tud fogadni.


A paroxattal nem tudok dolgozni, a mirtazin mellett meg megőrülök.


Mit javasolnátok?


2023. ápr. 18. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon jót tesz…


Amúgy bárki aki olvassa ezt a rovatot…

Könyörgöm csak gyogyszerbeállitasrol ne kérdezzetek

Mindenki jöjjön ide beszélgetni, kiírni a bajunkat… de a gyógyszerhez kell az orvos könyörgöm…

2023. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy jó kérdés. Hogy melyek azok a gyógyszerek, amelyeket együtt is lehet szedni, sőt, még javítják is egymás hatását.


Drogoknál is van, amik együtt sem veszélyesek, csak javítják egymást. Vajon antidepresszánsok esetén melyeket lehet együtt szedni, hogy hatásosabbak legyenek?

2023. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!