Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nagy forgalmú büfében dolgozom. Elvállaltam az idei szezont. Váltótárssal.

9 órában, majd 12 - ben nyáron. Az a helyzet áll fenn, hogy lelépett a váltótársam.

Elvállaltam, hogy addig egyedül csinálom, amíg nincsen más. Heti 1 pihenővel.


De nincsen aki leváltson!

A pihenőmöm kinyit a főnök. Úgy érzem ez az egy nap nem lesz elég.


Betanítok embereket. Mellette ott a háztartás. A kert.


Annyira kiégtem, hogy a pihenőnapomon nincsen kedvem felkelni. A munkában nem bírok koncentrálni. A tanulóim idegesítenek, hátráltatnak. Ráadásul sokadikat tanítom, mert aki meglátta a forgalmat, lelépett.


Megígértem a szezont, de nem ilyen feltételekkel. Otthagyni nem akarom. De nem bírom.


Kezdek teljesen kimerülni.


Mit tegyek?


Nem akarok betanítani sem. Egyedül is alig bírom utolérni magam. Hát még tanulókkal!


2023. ápr. 19. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerj fizetésemelést hátha attól motiváltak leszel
2023. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd el a főnöknek hogy neked ez sok

Valahogy oldjanak meg mégegy szabadnapot


Voltam egy ilyen helyen próbanapon Pesten 1 alkalmazott dolgozik minden nap 16 órában

Nem is értem hogy bírja


Nagyon tetszett nekik a munkám mert van tapasztalatom, de mondtam hogy akkor jövök ha bejelent és fizeti az szja-t

Azóta is hív.. szóval van a másik véglet is.


Az ilyen főnök semmibe nézi az alkalmazottját úgy van vele csinálja a hülyéje

2023. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 ember helyett dolgoznék, akkor dupla fizetést kérnék. Ha nem adja meg, keresnék másik munkát.

Semmi, ismétlem semmi nem ér annyit, mint az egészség.

2023. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!