Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cigaretta után szorongás...

Cigaretta után szorongás lehetséges? Mivel van alapbetegségem is. Más tapasztalt ilyet? Hogy cigi után szorong vagy feszült lesz?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig, aki cigizik, mindig azt mondta, hogy megnyugtatja, azért szívja.

Ha szorongsz és stresszes leszel, miaf.szért szívod?

2023. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én - amíg dohányoztam - cigi előtt szorongtam meg feszültem (a nikotinelvonás miatt).
2023. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség! Aki dohányzik, az azért szívja, mert megnyugtatja. Csökkenti a stresszt.
2023. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, igen, de azt a stresszt többnyire a nikotinelvonás váltja ki :D
2023. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nikotin stiumálns, avgyis szorongásnövelő. Maximum azt a stresszt csökkenti amit a nikotinelvonás okoz. Tök tévhit, hogy nyugtató hatása lenne. Szóval normális ha szorongsz tőle.
2023. ápr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis van valami, amiért jó neki, és amiért rászokik. Ha nem lenne jó neki, akkor nem szokna rá.
2023. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostanaban sok rossz dolog tortent a legrosszabb egy halaleset. Egy evig nem bagoztam de mivel lelkileg rottyon vagyok igy a pia helyett a cigit valasztottam. Inni nem merek mert volt benne reszem eleg rendesen. Cigizni sem kellene tudom foleg hogy alap betegsegeim is vannak de mivel ki vagyok igy visszaszoktam remelem majd idovel lerakom megint.
2023. ápr. 23. 03:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha mas nem majd a sirban
2023. ápr. 23. 03:55
 9/9 anonim ***** válasza:
de le is akarsz szokni, kérdező? vagy egyelőre örülsz annak, hogy megint dohányozhatsz?
2023. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!