Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikbetegség lenne?

Ez pánikbetegség lenne?

Figyelt kérdés

Üdv, csak akkor szúr a mellkasom ha rá gondolok, meg akkor kap el egy halálfélelem, és mindig akkor pánikolok, h meghalok és ilyenkor le ver a víz is, ez normális?

Mert amikor nem jár ez az agyamba (ritka) akkor nem fáj nem érzem:)



#félelem #haláltólvalófélelem
2023. ápr. 21. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szorongásos tünet igen, valószínű, de ez még nem pánikbetegség.
2023. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valamikor nyugalomba is érzem, 2 hónapja van ez a fejembe, 2x már volt pánikrohamom, azt hittem infarktusom volt, le is fáradtam zsibbadtam is, mint a ló🧐
2023. ápr. 21. 13:08
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg ha iszok egy sört lazítás ként, akkor nem is gondolok erre és nem fáj, voltam orvosnál csinált EKG-t meg vett vért is, minden oké volt, de azért júniusba megyek szív uh-ra, meg mellkas röntgen, és egy kardiológiára, most leszek 21 éves (ha ez számít)
2023. ápr. 21. 13:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem szervi bajod van.
2023. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kb két hónapja tart, és még 2 hót kell várni ez picit idegesít, a cigiről is le szoktam, mondjuk nem is cigiztem sokat, többszőr csak sörözés közbe, meg azóta csak vizet iszom, meg a sört néha azt azért nem vonom meg magamtól, csak fura néha félek, h meghalok és ez gyötör, de megpróbálok nem erre gondolni, meg az orvos szólt volna, vagyis ha hallja, h valami nem oké, akkor szólt volna, ha nagy a baj igaz?:) edzeni is elkezdtem, mert lefogytam 12kg-ot, csak mindig fura érzéseim vannak, h nem a szívem szar, vagy, h nem ér szívhalál, de szerintem ezt az agyam csinálja már csak velem, vagy passzolom már:)
2023. ápr. 21. 13:59
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert hallottam olyat, h valakinek ezt mondta az orvos, h pszichés és meghalt 22-23 évesen:(

És ez nagyon bennem maradt, egyébként mindenen röhögni szoktam, de már ez ritkább, próbálok azért sokat, mert a szívnek jót tesz, vitamint is szedek stressz csökkentő hatásút:)

2023. ápr. 21. 14:01
 7/16 A kérdező kommentje:
Valaki?:)
2023. ápr. 21. 20:15
 8/16 A kérdező kommentje:
Az jó😄
2023. ápr. 23. 18:13
 9/16 anonim válasza:
Nekem pont ugyanez van.:( Ha rá gondolok már szorít a mellkasom. :( 28/L egyszer nekem is volt uyganilyen pánikrohamom, úgy kezdődőtt H magas volt a pulzusom ülve 90-110 és erre még rá is panikoltam H tuti inkfartusom lesz és meghalok. Zsibbadt mindenem. Én még nem járok ott H doki látott de kérek én is beutalót. Talán ha megerősíti H semmi bajom elmúlik. Én mellé gyengébb is vagyok. És nem is merek edzeni mert ha felmegy megint a pulzusom félek megint rám tör. Most néztem youtuben róla videókat másoknak mi vált be. Vannak érdekességek. Eft amit ajánlanak nagyon meg pár technika keress rá videókra. Eddig sosem hittem az ilyen betegségekben de sajnos vannak, konkrétan úgy érzem magam mint aki szivbeteg már úgy nyomaszt. Kíváncsi vagyok nekem mikorra adnak időpontot meg próbálok én is minél előbb szív uh kérni. Mert aztán ki tudja lehet valós is inkább járjon utána az ember.
2023. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, jobb utána járni, sajnálom edzeni pedig kezdj el, vagyis mozogni, mert az nagyon sokat segít, a pulzus ha akkor felmegy normális, és a szervezetet “jelezne” h állj meg, de segít sokat, főleg a szívnek, meg a sok víz amióta ez történt, csak vizet iszom, és még várhatok 2 hónapot:/ de mindegy ki kell bírni az orvos, meg tudja ha baj van, ha csinál EKG-t és ott valami nem jó, tuti szólna, h fiam akkor te mész a kórházba:)
2023. ápr. 23. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!