Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már közveszélyességnek számít?

Ez már közveszélyességnek számít?

Figyelt kérdés
Egy idős férfi hirtelen annyira felidegesített bevásárlás közben, hogy arra gondoltam megölöm. Konkrétan, hogy leütöm, és addig verem amíg mozog. Valamint amikor fiatalokat látok az utcán csoportban arra készülök, hogy rámtámadnak. A pszichiátriai gondozóban, egyéb skizofréniát írtak be a kezelési könyvembe. Xanaxot szedtem esténként, talán annak a mellékhatása lehetett ez?

2023. ápr. 21. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Eredetileg Reagilat kaptam, de nem bírtam szedni, azóta nem voltam orvosnál. A Xanaxot egy családtag adja nekem, de már arról is igyekszem leszokni.
2023. ápr. 30. 12:12
 12/13 anonim válasza:
79%
Ugyan kerlek.kereskedelemben dolgozok. nap mint nap leszurnek valakit olyan sok a fszkalap:)teljesen normalis ha kikeszulsz
2023. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs egyetlen olyan vényre kapható gyógyszer (bár nem tudom, hogy a Xanaxot csak vényre lehet-e kapni vagy anélkül is netán), amelyre ne lenne beleírva a papírjába, hogy ez a gyógyszer annak szól, akinek felírták, ne adja oda másnak akkor sem, ha hasonlóak a szimptómái - nem véletlenül. Szóval inkább menj vissza a saját kezelőorvosodhoz és tőle kérdezd meg, neki meséld el, hogy ismerős Xanaxját szeded és közben ölhetnéked van, talán akkor nem kéne azt sem szedned, ugye...
2023. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!