Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek szerintetek?

Mit tehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul érzem magam. Ez amiatt a pár fiú miatt van az osztályomban akik annyira a föld alá taposták az önbizalmam… igaz az előtt is volt pár olyan dolog amit megváltoztattam volna magamon de legalább nem voltam önbizalomhiányos. Sokszor megemlítik, hogy nagy a homlokom igaz tényleg magasabb a homlokom de nem az az óriási. Ezt előtte észre sem vettem de amióta ezt mondták folyton nézem a tükörben. Vastagabb a karom és azt is mondják, hogy “50-es kar befigyel” emiatt már rövidújjút sem merek felvenni suliba. De már idén ballagok úgyhogy nem kell sokat kibírjak, csak mégis…. annyira lerombolták az önértékelésemet és egy tök hamis kép van a fejemben magamról. 2 hónapja elkezdtem edzeni egy fokkal jobban érzem magam. Szerintetek?://
2023. ápr. 22. 09:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként aki beleégette a fejembe, hogy nagy a homlokom az mostanra teljesen belém van esve.
2023. ápr. 22. 09:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Az edzes hatarozottan segithet jelen esetben az onbizalmadon, tok szuper vagy hogy csinalod. Lehet hogy tenyleg nagyobb a homlokod de ezzel az egvilagon semmi baj nincs. Igy vagy szep ahogy vagy; probald meg elfogadni azokat a tulajdonsagaidat amin nem tudsz valtoztatni, es valtoztass azon amin tudsz es zavar. Az hogy milyen a homlokod hat istenem ez legyen a legnagyobb bajuk az eletben hogy ebbe belekotnek. Tudom hogy szar erzes lehet azt hallani allandoan hogy kritizalnak, de nem szabad foglalkozni veluk engedd el a fuled mellett. Hidd el csodalatos vagy ugy ahogy vagy. Ha egyedul nem megy rendezni fejben a dolgokat akkor, SOHA nem gaz szakemberrel beszelgetni sem. Maradj eros ❤️ 22/L
2023. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!