Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki születése óta egy...

Ha valaki születése óta egy forgalmas helyen lakik akkor amiatt lehet mentális beteg? Dudálást, szirénázást, motor túráztatást kell hallgatni egész nap

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen laknak ilyen helyen. Persze nem egeszseges, de a mentalis betegseg osfas villaban is van.

Nem hiszem, de jot nem tesz.

2023. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki érzékenyebb rá, annál kialakulhatnak emiatt szorongások, idegesség, stb, de kell hozzá egy hajlam. Egy érzékeny ember nyugodt környezetben is bele tud csúszni mentális betegségbe. De a tartós zaj stressz senkinek sem tesz jót hosszú távon.
2023. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi az idegrendszert, az biztos.
2023. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

az enyémet már tönkretette.... szorongani is szoktam. már ott tartok hogy szinte mindenféle hang idegesít. a szüleim azt mondják hogy már hozzászoktak, hát én ehhez soha nem tudnék hozzászokni. 20 éves vagyok

2023. ápr. 24. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis faluban éltem de munkahely miatt beköltöztem a városba. Már szinte idegbeteg lettem az állandó zajtól. Aludni sem tudok rendesen.
2023. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!