Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meglehet őrülni a gyári...

Meglehet őrülni a gyári munkától ?

Figyelt kérdés
Már sokszor agyaltam rajta , hogy akik 10-20 éven át gyárban meloznak és ugyanazt a folyamatot csinálják , nem hat ki a mentális egészségükre. Mármint baromi unalmas és én már 2 gyárban dolgoztam de egyszerűen 1 év után már fizikálisan fájt hogy mennyire unalmas. Az agynak nem feladta kellene ?

2023. ápr. 25. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
10-es. Az IQ részét cáfolnám. A soron dolgozok. A gépeknél előfordulnak rendszeres hibák és sok rendszeres hiba a gép kialakításából adódik. Operátor vagyok, de számos olyan ötletet adtama mérnököknek amire ők nem gondoltak és megoldotta, vagy megoldotta volna a problémát, ha nem gondolták volna anyagilag nem kifizetődőnek.
2023. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 qborka ***** válasza:
100%

Ahol én voltam gyárban megnézni a folyamatot,a fejlesztő mérnökök gyakran kérdezték az a kolléganőt,aki már 3 éve nagyon jól teljesített a szereldében,ha valamin változtatni szerettek volna.


Ha emberekkel van kapcsolat,abba tényleg bele lehet őrülni,annyi sok bunkó barom van.


Illetve a semmittevésbe is. Azt is a tanultabb emberek viselik rosszabbul.

2023. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es: Én csak általánosságban beszéltem erről. Valószínűleg neked az IQ-d nem a tipikus gyári munkáséval egyezik meg. Másképp nem tudtál volna ötletet adni a mérnöknek.

Na meg aztán gyári munka és gyári munka között is van különbség. Egy vágóhídi munka bőven nem igényel annyi intellektust, mint mondjuk egy összeszerelő üzemben a gépek kezelése.

2023. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok

Ötleteink a cégnél nekünk is voltak.

Mi volt rá a válasz a vezetőségtől?

"nem azért vagytok itt,hogy gondolkodjatok".


Mikor túlórázni hívtak, nekem mi volt a válaszom?

"Nem azért vagyok itt,hogy plussz munkát vállaljak".

2023. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó , az ötlet láda itt is létező dolog , persze senkit nem érdekel az operátor ötlete . Szimplán csak parasztvakítás az egész.
2023. ápr. 27. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!