Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan rejtsem el az érzelmeimet?

Hogyan rejtsem el az érzelmeimet?

Figyelt kérdés
Ha például benne vagyok egy beszélgetésben, ami számomra kényes, fájdalmas téma, hogy ne mutassam ki, hogy mennyire fáj, hogy azt a témát vesézzük ki éppen?

2023. ápr. 26. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy ez a téma téged felzaklat, és nem szeretnél róla beszélni.
2023. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert kellene elrejtened az erzeseidet? Nyugodtan fakadj sirva, ne szegyelld a konnyeidet akkor sem, ha ferfi vagy. Es mondd meg, barkivel is beszelsz, hogy ez fajdalmas tema a szamodra, es vagy hagyja abba, vagy felallsz es otthagyod. Ne erdekeljen, hogy a siras miatt egyes taho parasztok mit mondanak vagy gondolnak rolad, ez oket minositi, hogy mennyire bunkok es tapintatlanok.


Nem tudom, mi bant, de kuldok egy virtualis olelest <3

2023. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást, de itt most inkább figyelmességről van szó, mintsem tahóságról, csak sajnos bennem van valami, ami miatt bűntudatom van, ha a történeten túl, még az érzelmeimet is ránehezítem. Tudom, hogy ez őt/őket nem zavarja, egyszerűen csak nekem nehéz utána, de tényleg köszönöm a támogatást!
2023. ápr. 26. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy törődsz velem, de kérlek, ne beszéljünk erről, rettenetesen felzaklat. Ennyit mondasz, érteni fogják.
2023. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!