Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valahogy meg tudnám szüntetni...

Valahogy meg tudnám szüntetni az érzelmeimet, vágyaimat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon vágyok a szeretetre, megértésre, egy kis együttérzésre de ezt nem fogom megkapni, ami az én hibám de a lényeg, hogy nem akarok szenvedni emiatt, hogy vágyok ezekre a dolgokra de nem kapom meg. Nem akarok dühöt érezni mások iránt, akiket szeretnék, tudom, hogy ez igazságtalan, a nyomoromról csak én tehetek. Ki akarom irtani ezeket az érzéseket magamból és azt, hogy vágyakozzak a szeretetre. Lehetséges ez egyáltalán ha az embernek alapvető szükséglete a szeretet, elfogadás (sajnos)?

2022. okt. 22. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, hogy elfojtsd ezeket az érzéseket. Nézz szembe a valóssággal és a problémákkal. Miért nem kapsz szeretetet? Sajnos erről nem adtál elég infót, úgyhogy nem tudom mitől. Ha ez megvan, akkor változtass rajta. Vagy keress online barátokat pl. menj discordon. Ott sok jó közösség van. Úgy látom valami nagyon nyomott hagyott benned. Talán jó lenne, ha azt el mondanád valakinek. Ha nincsen kinek, akkor privátban nekem is leírhatod vagy írd le egy füzetbe. Írd ki magadból az jót tesz és még a helyzetet is jobban átlátod. Fontos, hogy ne ess bele ebbe az üres érzésbe. Mindenki át esik egy ilyen magányos üres érzésen mikor nincsen senki mellete, aki szeretné. De te ott vagy magadnak ezt ne feledd. Ha nagyon nem tudsz túlesni az érzésen, akkor keress magadnak egy új hobbit, ami megnyugtat. Olvass néz sorozatot, rajzolj, énekelj, gyűjts valamit, játsz valamilyen játékkal. Ezek segítenek elfeledkezni a problémáról, kikapcsol egy kicsit és megnyugszol (hacsak a játék nem dob össze idiótákkal xD).


Szóval a legfontosabb, hogy ne nyomd el az érzéseidet, ha nem akarsz egy olyan keserű kemény cukor lenni mint én. Viszont néha nem árt, ha a szíved helyett az eszedre is hallgatsz egy kicsit.


Ui.: Remélem tudtam segíteni.

2022. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!