Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék visszaemlékezni?

Hogyan tudnék visszaemlékezni?

Figyelt kérdés
A gondom a következő: sajnos nap végén sosem szoktam rendszerezni az aznap történteket, nem szoktam visszaemlékezni a történtekre. A jelennek éltem. Azonban egyik nap vissza akartam emlékezni a velem történtekre, de abszolút nem megy. Nézek képeket, amiken én is rajta vagyok, de semmit nem tudok felidézni. Aki volt hasonló helyzetben netalántán, kérem, adjon tanácsot, mit tehetnék.

2023. ápr. 30. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd el kiirni magadbol a gyerekkori emlekeket. Meg dolj be az agyba rakj be relaxacios zenet es kezdj el a gyerekkori emlekeken gondolkodni. Aztan minel tobbet csinalod annal tobb emlek jon fel.
2023. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van,az agynak is kell a fejlesztés. Hányadik kérdésr írod még ki? Ha nagyon rossz a memóriád,érdemes orvoshoz elmenni is.
2023. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
A hosszútávú memóriád is pocsék?
2023. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!