Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek észre lehet venni...

Szerintetek észre lehet venni valakin,ha öngyilkosságra készül?

Figyelt kérdés

Mik az előjelei,ha nem beszél róla senkinek?

Mert tudom,hogy van az a verzió,aki mondja, sőt, fenyegetőzik vele.

De ha nem?


2023. ápr. 30. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többségben nem, mert általában hirtelen a semmiből teszik h ne tudjanak rola
2023. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Elkezd felmászni magaslati pontokra.


Hidakon átmászik a kerítésen.


Kötelet lógat le a plafonról rajta egy hurokkal és alatta egy székkel.


Bevesz 100 gyógyszert egyszerre.


Bedugott hajszárítót dob bele egy vízzel teli kádba.


...és még egy csomó ilyen egyértelmű jel utalhat rá

2023. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Inkább befordul, probálja eltitkolni a gondolatát, ezèrt keresi a magányt.
2023. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki céltalannak, és kilátástalannak érzi magát, és minden ok nélkül egyszer csak boldogabb lesz úgy, hogy nem oldódott meg az élethelyzete, akkor lehet erre gyanakodni. Ez amiatt van, mert mégis csak lett egy életcélja, mégpedig az, hogy öngyilkos lesz. Ezt kezdi tervezgetni, ami kicsit felvidíthatja, és emiatt jobban érzi magát. Ez látszódhat egy öngyilkosság előtt.
2023. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó nagyon fején találta a szöget. Ha olyan az illető, mintha egy nagy teher lekerült volna a válláról, de amúgy nem volt változás az életében, akkor van igazán nagy baj.
2023. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ösztönből benne van az emberben a búcsúzás. Ha olyat látsz, hogy találkoztok, és mintha mondana még valamit, aztán mégsem, vagy ha hosszabban ölel meg, komolyabban köszön meg valamit "köszönöm, hogy mindig mellettem állsz/álltál", vagy ilyesmi, az is gyanús. Ezek nagyon komoly szándékra utalhatnak.
2023. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én öngyilkos végkifejlettel járható tettet akartam végrehajtani, senki nem tudta. Nem akartam meghalni, de olyat akartam tenni, ami könyen ahoz vezethetett volna. Melőtt megtettem volna, szóltam barátomnak a tervről és, hogy akkor szükségem lesz a segítségére, mert nem akarok belehalni, de ki akarom élvezni minden percét. Csak kerekedett a szeme és másnap reggel már vitt is a diliházba. Be is zártak, mert látták, hogy ez nem vicc. De amíg nem közöltem, még csak nem is gyanakodtak.
2023. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem mindig vehető észre. Ha valaki szenved, azt észre lehet venni, de ebből nem következik egyenesen, hogy öngyilkosságot kísérel meg és nem is minden öngyilkosnak olyan rossz a sorsa.
2023. máj. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok. Én teljesen boldognak látszódtam annak ellenére, hogy belül szenvedtem.
2023. máj. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Babarczy Eszter - bipoláris ... rajta sosem vették észre, mikor követi el. Ő egyszerűen elvesztette minden életkedvét.


Kneszl Beáta Carmen borderline-os ... rajta sem vették észre, mikor követi el ... de ő adott esélyeket - mivel ő segítség érdekében tette ezeket a kísérleteket. Azért, mert magányosnak érezte magát.

2023. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!