Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy öngyilkos meddig készül a...

Egy öngyilkos meddig készül a dologra?

Figyelt kérdés
Ugyértem a gondolat és tett közt álltalában mennyi idő teliek.

2022. márc. 30. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez elég változó:

Van, aki hirtelen ötletböl lesz az, ott gyakorilatilag nincs közte idö.

Van, aki hosszabb ideig tervezi, ez lehet pár hónap, pár év, de akát több évtized is.

Meg van, aki állandóan tervezi és a végén aggkori végelgyengülésben hal meg 100(+) évesen.

2022. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy van valami univerzális készülési idő amitől elszoktak térni erre is-arra is. De nagy átlagban meghatározható.
2022. márc. 30. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokáig tervezi akár évekig de nem teszi meg. Ugyan ez, de megteszi. Lehet váratlan trauma és azonnal öngyilkos lesz. Tervezheti rövid ideig. A mentális állapota és maga az ok erőssége a meghatározó.
2022. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Aki tényleg az akar lenni, az nem újságolja el.
2022. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Fél éve tercezgetem

És egyre csábítóbb az egész

2022. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
En mar evek ota tervezem de mindig abban remenykedek lesz majd jobb is az eletem, lesz majd aki tenyleg szeret majd es oda figyel ram. Aztan mindig csalodok. Es rajovok semmi ertelme az eletemnek. Haszontalan vagyok es nem hianyoznek senkinek sem…
2022. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
93%
4.Olvasd már el figyelmesebben a címet lusta dog...nem arról volt szó hogy elujságolja hanem tervezi...tervezni magában is lehet!
2022. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!