Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki időszakosan, eseti...

Van aki időszakosan, eseti jelleggel szed szorongásoldót?

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben, mondjuk 10 ből 7 alkalommal sikerül úrrá legyek a szorongásomon, viszont van amikor nem segít semmi, és akkor az egész napom taccs emiatt.


Pszichiáter 3x1 rivotrilt írt fel, arra gondoltam, hogy folyamatosan nem szedném, viszont amikor sehogy se bírom legyőzni a rosszullétet bevenném.


Van aki így szed efféle gyógyszereket? Nem rendszeres jelleggel, hanem mint egy fejfájás csillapítót pl.: hogy amikor már elviselhetetlenül fáj beveszi


működhet?


2023. máj. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Így azonnal 3x1 Rivotril elég sok, Az, hogy az eseti szedés mennyire lesz hatásos majd te meglátod. Nekem volt, hogy elég volt, most sajnos nem.
2023. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Reggel 0,25

Délben 0,25

Este 0,5


De én is túl soknak gondoltam

2023. máj. 1. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, amikor eseti jelleggel szedtem, nem ezt. Az életproblémákat nem oldja meg. Egy idő után egyre többször és nagyobb adagok kellenek ugyanahhoz a hatáshoz. Lehet, hogy egy pszichológussal vagy egy jó önismereti könyvvel többre mennél.
2023. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nm sok egyáltalán. Van aki kapkodja a 2mg ost. Az,hogy néha veszed be, szerintem kérdezd meg a dokidat.en nm tenném a helyedben.
2023. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha iszok haverokkal, sokkal jobb.
2023. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!