Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy ezért nem hat...

Lehet, hogy ezért nem hat most a xanax?

Figyelt kérdés
Általában beveszek 2mg xanaxot hogyha ideges és feszült vagyok akkor az teljessen lenyugtat és jól érzem magam. Ma kaptam egy kemény pánikrohamot és egésznap remegtem majd rá pár órával később bevettem 2,25mg xanaxot és semmit sem érzek,ugyan olyan rosszul vagyok.Lehet azért nem hat ilyenkor mert túl nagy stressz van bennem meg megviselt a roham?

2023. máj. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Aki felírta, azzal kell ezt megbeszélned.
2023. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezt már régebben írták fel az alkohol problémáim miatt
2023. máj. 7. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz képest igen bátran adagolod.
2023. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

2 mg az nem kevés, viszont megnyugtatásul:

bár én nem szedek gyógyszert, de ha van egy pánikrohamom akkor kb az egész napom el van cseszve, bármit is csinálhatok "praktikákat", csak másnapra szokott jobb lenni, ha kialszom. Szerintem neked is jobb lesz holnapra.

2023. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😊
2023. máj. 7. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Tehat 8 darabnyit szoktal bevenni, de most a 10 sem eleg. Illetve egyseg, nyilvan van 1 mg-os is. Hozzaszoktal. Ipari mennyiseget toltal. Pedig nagyon jo gyogyszer. En meg Angliaban rendorsegi ugyet kaptam a nyakamba es illegalisan szerzem, hogy a napi 0,25 meglegyen.

Panikra antidepresszanst szoktak irni keveske Xanax-szal.

2023. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tolerancia alakult ki ! Nagyon sokat szedsz ez nem jó! Inkább próbáld meg lassan csökkenteni , nem lesz könnyű de ez a mennyiség naponta hosszútávon nem tesz jót!
2023. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!