Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik az, hogy a Brintellix...

Létezik az, hogy a Brintellix nevű antidepresszáns elkezdését követően már a 4. napon hatásos?

Figyelt kérdés
Meg fog szűnni a jelenlegi, megszokott munkahelyem, és olyan stresszt okozott annak gondolata, hogy nemsokára interjúkra kell járnom, és ha fel is vesznek, meg kell felelnem egy idegen közegben, hogy mindennapossá vált a sírás, hányinger, hányás, folyamatos rosszullét, tehetetlenség, hogy kénytelen voltam gyors segítséget kérni. Emellett abbahagytam az alkoholizálást, de folytattam, folytatom a heti 2 sportot, lejárok sétálni, 1x-1x kocogni is tervezek, változtattam pár szokásomon rövid úton, igyekszem pozitívabban gondolkodni (egyelőre csekély eredményekkel), és nem teret engedni az olyanoknak, hogy nincs jövőm, de persze nagyon nehéz. Ezek mellett nem tudom eldönteni, hogy a fenti készítmény ilyen rövid idő alatt tudhatott-e már segíteni.
2023. máj. 9. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a gyógyszer szedésen kívül azért elég sokat tettél, hogy jobb legyen neked.

ált. 2-4 hetet mondanak a dokik, de a brintellixtől én is pár nap alatt jobban lettem.

2023. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek így együtt hatottak pozitív irányba. Hajrá, ügyes vagy, csak így tovább :)
2023. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2023. máj. 9. 11:50
 4/5 Med_fet_ati ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez, szerintem helyesen kezeled a helyzetet, hajrá :)
2023. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást! =)
2023. jún. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!