Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesek vagytok ti is az...

Idegesek vagytok ti is az ülések előtt (pszichológus)? Hányadik terapeuta vált be? Nekem a harmadik terapeutám lesz ő akihez fogok most első alkalommal menni. Láttam őt élőben már de kettesben nem voltam még vele.

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Előtte nem. Utána van 1-2 napos mély zuhanás azok miatt a dolgok miatt,amiket elmondok. Felzaklat nagyon,hogy beszélek róluk. Sokszor nagyon nehéz visszatérni a normális kerékvágásba utána.


Lehet jobb is,hogy 1 hónapban csak 1x fogad..

Itt durva dolgokról van szó,amik majdnem az öngyilkosságig sodortak.


Szóval nem egyszerű.


Az üléseket általában nagyon várom,mert nagyon felgyűlik a feszültség addigra bennem mindig.

2023. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem javasolta is hogy akkor ülésezzünk ha már nem dolgozom a mostani helyemen (felmondási időm hamarosan letelik). Kiváncsi leszek mekkora mélyzuhanás lesz majd.
2023. máj. 9. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most nem járok, de ideges nem voltam előtte sosem, inkább olyan volt, hogy nem volt kedvem hozzá, de olyankor voltak a legjobbak. Nekem az első bevált.
2023. máj. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyjából már a kilencedik-tizedik alkalmon vagyok túl, de még mindig ideges vagyok előtte kisebb-nagyobb mértékben.


Másnál még nem jártam mint a mostani, de én nem is hiszem hogy vele lenne a probléma, szerintem bármelyik másik szakembernél sem lennék nyugodtabb.


Inkább arról van szó hogy sajnos elképesztően bizalmatlan vagyok úgy általánosságban.

Remélem hogy azért hamarosan majd elmúlik és nyugodtabb leszek.

2023. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!