Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek valóban van valamilyen...

Akinek valóban van valamilyen étkezési zavara, az hangoztatja, hogy van ilyen zavara? Valamint, hogy hány napja nem evett? Pedig szokott sokat enni ha kettesben vagyunk, másnap meg ha találkozunk valakikkel, bedobja hogy ő már x napja nem evett.

Figyelt kérdés
Én úgy tudom akik ebben szenvednek ezt inkább titkolni próbálják.

2020. jún. 22. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ténykeg nem evett x napja, szóval örülj neki, hogy ha veled van legalabb eszik valamit. Meg nem csak olyan étketési zavar létezik ám, hogy koplal az illető, hánytathatja magá, hashajtózhat, sportolhat is nagyon sokat, vagy zabál, nem eszik sak bizonyos kajákat vagy pont furcsa dolgokat eszik, amik nem is ehetők. Meg ezeknek a keverékei. Amúgy a tipikus tényleg az, hogy titkolják, de ha nem azt monja, hogy étkezési zavara van, hanem hogy nem evett x napja az más... én is volt hogy mondtam délután 5kor edzésen hogy aznap még nem ettem semmit, mert nem volt időm (aha persze...), és ezért nem tudok edzeni. De azt, hogy fogyni akarok meg hánytatom magam magamtól sose momdtam volna el senkinek, nagyon szégyelltem hogy ez van. Meg a falási rohamokról se beszélek, mert azt szégyellem nagyon, de egy evészavarosnak 'teljesítmény', ha nem eszik, így azt vája, hogy mások elismerjék őt ezért.
2020. jún. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez a furcsa ebben, hogy szinte naponta egyuttvagyunk, tobbszor is laktunk mar egyutt bizonyos idokozonkent, es egyebkent szerintem rendesen eszik, es hanytatni sem hanytatja magat,eves utan alapbol korultekinto vagyok vele. hashajto vegkepp nem, figyelem annyira a korulottem zajlo dolgokat, hogy ez feltunjon. Legfokkeppen ot. Sport meg szinte nulla, pedig en szoktam eddzeni es jogazni is, sokszor felajanlottam neki hogy csinaljuk egyutt. Ha meg elotte csinalom ezeket, csak nez ram, de nem csatlakozik.
2020. jún. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!