Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy segithetnék a páromnak?

Hogy segithetnék a páromnak?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen viseli ha hozzaérek,szeretgetem,simogatom. Szex terén még rosszabb a helyzet.érzelmileg is sokszor nehéz közel kerülni hozza. Volt életében fizikailag bántva és molesztálva is. Hogy tudnék segíteni rajta a pszichológuson kívül ahova nem szeretne menni?🥺
2023. máj. 10. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakemberre van szüksége.
2023. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezek sajnos olyan traumát okoztak benne, amihez muszáj lenne egy pszichológus segítsége, legalábbis a hosszú távú, megfelelő megoldáshoz, mert csak ő tudna segíteni a megfelelő feldolgozásban.
2023. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha nekem is kellemetlen, ha a barátnőm hozzámér. Múltkor egy nagyot drámáztunk, végre elmondtam neki hosszú évek óta visszafojtott dolgokat, attól megkönnyebbültem, és akkor már nem fájt az érintése. Nem biztos, hogy összefügg, de én azt gondolom, hogy igen. Én járok terápiára. 50f
2023. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!