Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmúlt pár évben munkában...

Az elmúlt pár évben munkában nagyon ügyetlen vagyok, alig tudok koncentrálni, gyakran tévesztek, szét vagyok esve, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva a feletteseim jóindulatán múlott, hogy nem bocsájtottak el sehonnan (vagy tényleg munkaerőhiány van). Erős önbizalomhiányban, kisebbségi komplexusban is szenvedek, amit tovább fokoz, a mi lesz, ha elrontom érzése. Új munkahelyen vagyok, de már az elején éreztem, hogy képtelen vagyok az összes, sok aprólékos információt fejben tartani. Jegyzetelek egy füzetbe, de erre nem mindig van lehetőségem. 2 hete vagyok itt, ebből egy hete elég sokat tévesztek, amit a főnökasszonyom már szóvá tett. Ront a helyzetemen az, hogy a kollégáim, akikkel jóban vagyok (érthetően) már ferdeszemmel néznek rám a tévesztéseim miatt, van, hogy nekik kell kijavítaniuk, amit én elrontottam és, hogy a főnökasszonyunk alapjáraton is idegbeteg, kiabálós. Ott tartok, hogy amikor mondják a feladathoz tartozó információkat, már akkor érzem, hogy nem tudom őket megjegyezni, amolyan pánik lesz úrrá rajtam és egyszerűen elszállnak a szavak :( Néha túl sokat is agyalok a számomra kérdéses feladatokon, olyankor ezért lassú is vagyok, lemaradok. Szétszort vagyok és feledékeny, teljesen szét vagyok esve. Mi lehet velem?

Kiegészítés, hogy nagyon rég óta egyedülálló vagyok, egyedül nevelem a gyerekem, családom nincsen, minden teher rajtam, egyedül húzom az igát. Elfáradtam volna mentálisan? Vagy egyéb bajom lehet? Valakinek van tapasztalata ebben?


2023. máj. 11. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati hiány?

Mert én 26 vagyok, és gyakran vagyok így bár én még szűz vagyok. Én ennek tudom be.

2023. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 41 vagyok, de párkapcsolati hiányban és szeretethiányban is szenvedek. Már megszoktam, de teljesen nem lehet.
2023. máj. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!