Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szedjem össze magam?

Hogy szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Teljesen szétcsúsztam. Semmi energiám állandóan szar kajákat eszem nem tudok rendet tartani magamkörül és amivel csak lehet el vagyok csúszva. Egyszerűen semmit nem tudok időre befejezni bár tény hogy kicsit túl vállatam magam de abból a sokból kicsit sem tudok teljesíteni. Nem megy a tanulás mindenki csak veszekszik velem. Nincs kedvem fürödni felkelni csak állandó rossz kedvem van és nem látok semmi kiutat hogy hogyan tudnék kitörni ebből a körből. Nem látom azt hogy lenne jövőm pedig nem céltalanul élek mert vannak terveim a jövőmre vonatkozóan szimplán csak úgy érzem nem fog menni.
2023. máj. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ez depresszió, nálam akkor volt ilyen, hogy fürdeni még fogatmosni se volt kedvem


Nálam attól jött el a javulás (igaz többszöri nekifutásra), hogy amikor borzasztóan nem volt kedvem semmihez akkor is nagy nehezen nekivágtam.


Aztán nagyon lassan de éreztem a javulást.

Hetek, hónapok sajnos ebből kijönni.

Egy antidepresszáns is 4-8 hét alatt hat, anélkül sem lesz gyorsabb, de megcsinálható.

2023. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos depressziós vagy.


[link]


Töltsd ki a tesztet.

2023. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Nem akarok gyógyszerekhez sem pszichológushoz fordulni.


Kitöltés után mi a teendő?

2023. máj. 14. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

3*


Akkor mit akarsz? Panaszkodni itt a gyakorikerdeseken?


Ha kitöltötted majd ott leirjak hogy mi lehet a teendő. De ez egy lehetőség és nem kötelező

2023. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem csak biztos van más megoldás is.

Nem mindenki olyan nyitott hogy eltudja mondani másoknak ezeket.

2023. máj. 15. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!