Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány darab nyugatót vettetek...

Hány darab nyugatót vettetek ve valaha egyszerre?(xanax,rivotil,frontin)

Figyelt kérdés
Én xanaxfüggő vagyok, elég változóan szedem ,hónap kihagyások utén 3 nap alatt beszedek 4 dobozt. Nem a stressz miatt, sőt kifejezetten akkor nem kívánom.Olyan mindne rendeben érzést kelt. Sajnos 70-100 xanax hatasa amár csak annyit ért nekem mint egy sör kb.A rekordom ,éhgyomorra 150 db 0,5.mgos. És semmi bajom nem lett egy kiadóüs alvás és terészetesen a 3 napossség utáb,illetve egyéb mozgáskordinéciós zavarok. Utaálom hogy fűggő vagyok de segytséghet fordultam. Nektem van valami szoritok erről? UI:16 évesen kedztem.

2023. máj. 13. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyet sem.
2023. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj de szerintem 150db-ot nem èl túl az ember. Ez elèg morbid.
2023. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Apám egyszer vett be orvosi rendelvényre Frontint, és csaknem belehalt. Én kerülöm a gyógyszereket.
2023. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Èn 10db-ot(0,5) ettem meg egyszerre ès 2-3napig nem tudtam magamról.
2023. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
2-nél többet nem vettem be egyszerre. Onnantól legalább fél-egy órát vártam, hogy hasson és utána vettem be újabb szemet, ha még mindig nem éreztem jobban magam. Napi rekordot nem jegyeztem meg. Nem szedtem annyit, hogy minden rendben érzésem legyen, csak annyit, hogy el bírjam viselni, ami van.
2023. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben nem dicsekednék ezzel, kb drogozás szintjére süllyedtél. A rekord döntögetés, meg sztorizgatás helyett inkább próbálj leszokni, amíg tudsz. Ilyen mennyiségekkel pár év alatt elhülyülsz, hogy a többi súlyos fizikai és mentális tünetről már ne is beszéljek. És természetesen nem is lehet sokáig élni ennyi nyugtató szedés mellett. Amúgy ki ír fel neked ilyen bődületes mennyiséget?
2023. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

12 db 0,5-öst.

a pszichiáterem szerint ez cukorka ez a max. amit bevehetek, döntsem el én mennyire szorongok. azt elfelejtette megemlíteni, hogy rohadt nehéz róla lejönni.

jelenleg 6 db-ot szedek átlagosan.

a te mennyiséged rohadt sok, szerintem addiktológushoz kellene menned.

2023. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

1 db 0,5-ös rivotril volt eddig a "rekord".


De összesen szerintem 10 db-nál nem ettem még meg, ezt is kb 4 évre lebontva.

Én próbáltam a rivot, frontint, xanaxot, valahogy nem hatott egyik sem igazán, igaz csak 0,25-ös adagban.


Aztán megtanultam inkább foglalkozni a problémával és az bevált gyógyszer nélkül.

2023. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha te 150 db-ot bevettél volna éhgyomorra koma már nem lennél itt ez is biztos. De egyébként meg elég szánalmas, hogy "rekordként" nyilatkozol arról hogy hány tablettát tudsz bekapni :D Van olyan szánalmas, mint a hehh megittam 20 sört este mekkora király vagyok típusú sztorik. Egyébként érezhető, hogy vagy egy hatalmas zombi vagy tényleg, vagy szimplán trollkérdés, de inkább az utóbbi.
2023. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
140 x 0,5 frontin. De az sok. Bulikázás jogcímen legfeljebb 40 db. Igaz sok egyéb tényező mellett, inkább nem sorolom fel
2023. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!