Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány darab nyugatót vettetek...

Hány darab nyugatót vettetek ve valaha egyszerre?(xanax,rivotil,frontin)

Figyelt kérdés
Én xanaxfüggő vagyok, elég változóan szedem ,hónap kihagyások utén 3 nap alatt beszedek 4 dobozt. Nem a stressz miatt, sőt kifejezetten akkor nem kívánom.Olyan mindne rendeben érzést kelt. Sajnos 70-100 xanax hatasa amár csak annyit ért nekem mint egy sör kb.A rekordom ,éhgyomorra 150 db 0,5.mgos. És semmi bajom nem lett egy kiadóüs alvás és terészetesen a 3 napossség utáb,illetve egyéb mozgáskordinéciós zavarok. Utaálom hogy fűggő vagyok de segytséghet fordultam. Nektem van valami szoritok erről? UI:16 évesen kedztem.

2023. máj. 13. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Talán 100 szem, de nem biztos, hogy egy nap alatt, inkább 2-3 nap.
2023. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Egyltalán nem dicsekedvésnek szántam, a függőbetegség kurvára nem vicc és nem menőztem vele, kíváncsiságból írtam.Félreértettétek szerintem ez tragikus hogy ennyire hozzászoktam, annak ellenére ,hogy havi kihagyásokkall szedem.Természetsen nem orvos írja fel.Tudom ,hogy a társadalom úgy kezeli drogosokat mint akik jó dolgukban nem tudják mit csináljanak ,de én mondom nem ezért írtam a posztot ,hanem kiváncsiságból.

Arra válaszolva aki úgy állít be mint aki dicsekszik, annak kifejezetten üzenem ,hogy nem dicsekvés inkább rémület öntött el amikor leírtam.De aki nem tolt még soha semmit, ami jól tesz ,az gyakran úgy tekint a drogosokra mint akik hedonisták. Szóval én sem vagyok büszke magamra ,de legalább ezen a téren képmutató sem, mint aki szentéletűnek hiszi az jobb ember ment nem szed ,vagy iszik semmit.Vagy esetleg gyenge akaratúnak gondolja.

2023. máj. 14. 08:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

17 évvel ezelőtt 2és fél évig Rivotril függő voltam.Az abbahagyás előtti napokban 12-14 db 2mg-os/1nap.Igen,nem elírás,1 nap alatt 12-14 darab 2!!!!Mg-os.

Az utolsó időszakban már szinte ennyi sem hatott.Aztán mivel ennyit már akkor is nehéz volt beszerezni,le kellett állnom,meg amyúgy is ez nem mehetett volna a végtelenségig.Az elvonás 3-4 hónap pokol volt.

Ha kapom a lepontozást,meg hogy ennyi halálos,stb.,nem érdekel :) Teljesen igaz,amit írtam.

2023. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Napi 1 mg
2023. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Szabó.Jani ***** válasza:
100%

Sok éve a Xanax SR 1mg betegtáhékoztatójába olvadtam, hogy létezik belőle 2mg-os változat is. (Anyámnak irták fel, úgy emlékszem.)

Uccu neki, bevettem este a 0,5ösből 6db-t - hiszen az "csak" a legerősebb fajta 1,5-ese, ugye, biztos nem veszélyes...

Kb. 10-12 órát aludtam tőle és másnap is borzasztó kába voltam, így ilyet azóta sem tettem.

2023. máj. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Függő vagyok. Ami, annyit jelent, hogy 15 éve napi 1mg. Ez sok? Bár, itt olvasom, hogy számomra hihetetlen mennyiséget tolnak le napi szinten.
2023. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Napi 1 mg de csak pár hétig amíg rendezte a gondjaimat, tudtam jól , hogy ez nem megoldás és lassan csökkentettem fél év alatt letettem Ez a hatodik napja, hogy semmit és büszke vagyok magamra, hogy sikerült. Így sem könnyű az alvásom nagyon rossz de kitartok. Amennyit szedsz az felelőtlenség, végül is a te életed de élhetnéd másképpen is !
2023. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!