Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt alakulóból éveken át...

Volt alakulóból éveken át tartó trauma, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretnék belemenni de talán ez is hozzá tartozik, hogy paranoiás vagyok attól "is" hogy meglátja ezt a kérdést és ráismerhet. lehet nevetségesen hangzik így elsőre de úgy érzem lelkibeteg lettem azóta a történtektől. Röviden kb a covid alatt ismeretem meg, az elején abszolút nem érdekelt viszont idővel megláttam benne valamit amit mai napig nem tudok megmagyarázni , talán a lelke az ami mai napig megfog/megfogott. Azóta eltelt azért pár év de én azóta se tudom feldolgozni a törést amit a 2-3hét alatt lefutott körből kaptam tőle (játszott vagy csak nem tudta mit akar és visszalépett). Azóta nagyon nagy lejtőn mentem le ezáltal és már a legrosszabbat fontoltam volna amikor segítséget kaptam. Ez hozzásegített ahhoz hogy jobban legyek de ezt a traumát semmilyen formában nem befolyásolta pozitív irányban sajnos (max az idő segített valamennyit). Azóta azért sikerült kinézetileg is összekapnom magam ami miatt "sokkal jobban" megnőtt irántam úgymond a kereslet, viszont sajnos nem is merek se nem tudok ismerkedni azóta, mert valahogy mindig feljönnek bennem ezek a törések és leginkább ő. Nem nagyképűségből írom de tényleg sokan keresnek fel hogy ismerkednének velem (olyanok is akik régebben visszautasítottak), viszont én inkább elmenekülök ez elöl és maradok az azóta is egyedüli és magányos/szeretethiányos lelkiállapotomban. Nem is merek regisztrálni újra a bizonyos társkeresőkre mert fix bele fogok futni ami ismét nagyon fájna , de tudom hogy másrészt ezzel magam elől veszem el a lehetőséget. lehet kicsit összeszedetlen neharagudjatok csak nehezen tudok erről beszélni, remélem azért érthető lett valamennyire😅21f

2023. máj. 14. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem ez a trauma. Ez pofaraeses. Mentalis problemad persze attol meg lehet, de semmi koze a valosag torteneseihez.
2023. máj. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első nekem is ilyen volt. Gondosan kielemeztem magamban, és rá kellett jönnöm, hogy birtokolni vágynám szegényt, és vérig sért, hogy azt képzeli, hogy nem én döntöm el. Nyilván sose így gondolod, de a nyers valóság kb ilyen siralmasan primitív. Nincs orvosság, felnősz egy életen át, ez maga az ember.
2023. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hisztis kamasz vagy nem traumatizált.
2023. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!