Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Galla Miklósnak milyen mentáli...

Galla Miklósnak milyen mentális zavara lehet? Mikor és mitől alakulhatott ez ki nála?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 07:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Nincs semmilyen mentális betegsége; egyszerűen csak a civil életben sem tudja levetkőzni az angol abszurd humor- stílust.
2023. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne mentális zavara? Azért mert képes máshogy gondolkodni, mint a legtöbb ember? Szerinted miben zavarja ez az életben?
2023. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Exhibicionizmus minimum.
2023. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4%

Miből merült fel a mentális betegség ötleted?

Magyarországon, de azért a világ nyugati felének legtöbb országában a depresszió pl. vezető mentális betegség, pláne humoristáknál, bohócoknál. Erre gondoltál?

Az köztudott, hogy a bohócok belül nagyon szomorúak.

A saját túlélésükért humorral is harcolnak, amelyet másokkal is megosztanak.

2023. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Miért lenne mentális zavara?


Ő egy nagyszerű humorista.

2023. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

2 "Miért lenne mentális zavara?"


Húzogatja a péniszét gyermekek előtt az előadásán. Kisgatyában lóbálja máskor a pöcsét. Szerinted?

2023. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Forrás arról, hogy mi alapján gondolod, hogy baja van?

Most direkt rákerestem a hírek között, hogy hátha lemaradtam valamiről vele kapcsolatban, de a keresőm nem talált semmit. Tán a keresőm nem elég jó, tán te találkoztál, kérdező, esetleg nem túl biztos forrású hírrel róla...?

2023. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

6*


Jártál már színházban? Rengeteg darab van ahol meztelenkednek. A művészet önkifejezés egy formája.

Ettől még nem lesz senki se mentális beteg hogy művész vagy humorista.

2023. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Akik azt kérdezték, miből gondolom: egyrészt a sok meztelenkedés miatt. Ez még önmagában nem feltétlenül baj, de volt olyan alkalom, hogy a kollégáival se beszélte meg előre, és még a péniszét is húzogatta előadás közben. A másik, hogy a nyilvános szerepléseit, interjúit látva egyértelmű, hogy nem kerek nála valami. Nehezen tudnám megfogalmazni, meg kell nézni hozzá egy-két újabb videót.
2023. máj. 15. 10:47
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Nu, most már nem csak neten kerestem rá a hírekre róla és nem találtam semmit, de még a legnagyobb videószolgáltatónál is a legfrissebjeit megnézve sem tűnt föl semmi nekem azon kívül, hogy cinikus angol humor a mestersége. Kedves kérdező! Egy konkrét olyan forrást, amelyen szerinted a legfurcsább nem tudnál mégis csak posztolni, hogy segíthessek pontosabban válaszolni neked?
2023. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!