Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegségre...

Milyen mentális betegségre utalhat, ha egy férfi mások jelenlétében állítólag nem szeret tükörbe nézni, tükör előtt állni?

Figyelt kérdés
Akkor nem érzi magát kellemetlenül, ha egyedül van a tükör előtt, például fogmosásnál, borotválkozásnál, csak ha más is látja. Nem vagyok pszichológus, laikus vagyok. Szerintetek lehet-e ilyen férfivel normális párkapcsolat? Van okom félni tőle?
2023. máj. 15. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
De miért kell mindenkinek minden rezdülésére mentális betegséget diagnosztizálni?? Én meg nem szeretem a káposztás tésztát. Milyen mentális betegségem van?
2023. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem diagnosztizáltam, hiszen, mint azt írtam is, laikus vagyok! Csak kíváncsiságból érdeklődöm, mert furcsállom ezt!
2023. máj. 15. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

#2 De hát ez a kérdésed. 😃 Hogy milyen mentális betegsége van.

Elárulom neked: SEMMI! 😊😊😊 Nincsen mentális betegsége. Nem szeret tükörbe nézni. Meg gondolom az olyan idiótákat sem szereti, mint te.

2023. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki lenne oka tartani tőled, ha ilyen ártalmatlan furcsaságot mindjárt mentális betegségnek minősítesz, és már csak az a kérdésed, milyen betegség pontosan. Más, ha rengeteg ilyen furcsasága lenne, vagy dührohamot kapna, ha odamégy, amikor a tükör előtt áll, azon már el lehetne gondolkozni, de talán még mindig merész kujelentés lenne, hogy mentálisan beteg.
2023. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Már lassan az is mentális betegség ha ülve szoktam pisilni férfiként?


Minden egyes apró dologra ráhuzni egy címkét nem OKÉ

2023. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néhány naponta van egy ilyen kérdés. Szerintem ugyanaz az ember írja ki, mert hasonló a megfogalmazás. Eddig a kedvencem, amikor az volt mentális betegség, hogy valaki öltönyt hord. 😃
2023. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem letezhet, hogy ugynevezett normalis ember. Viszonylag ritka.
2023. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!