Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám abba hagyni?...

Hogyan tudnám abba hagyni? Pszichológus nem jöhet szóba..

Figyelt kérdés

Már kb 8 éve küzdök éves zavarral/ testkepzavarral, de mostanra vettem észre, hogy ez már kóros.

Mostanában kb néhány hónapja falasi “epizódok” jönnek rám, ami azt jelenti hogy egy két hétig nem eszek sokat odafigyelnek mozgok, aztán egy két hétig folyamatosan eszek nem mozgok, nem figyelek oda. Már nagyon zavar hogy hizok emiatt, pszichológus azért nem jöhet szoba mivel külföldön elek nem beszélem annyira a nyelvet…



2023. máj. 15. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Online pszihológus?
2023. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress egy videochates pszichológust. Ezt egyedül nagyon nehéz, szinte lehetetlen megoldani
2023. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%
Esetleg beszélhetsz a kék vonalal is.Regisztrálnod kell ha üzenetben szeretnél beszélni.De fel is tudod őket hívni
2023. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég sok pszichológus tart online üléseket (is), főleg a covid óta, így lenne lehetőséged magyarul beszélni valakivel külföldről. Ha anyagi akadályai nincsenek, mindenképpen keress valakit, aki szimpatikus. Érdemes megpróbálni és addig felkeresni, amíg még nem késő. Én is ilyen pszichológushoz járok.
2023. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne pszichológusozz. Orvosi segítségre van szükséged. Egy evészavar az egészségügyi problméma, nem élethelyzeti. Az egész szervezeted érinti. Azt pedig a pszichológus nem érti.

Illetve az evészavart is csak pszichiáter szakorvos állapíthatja meg. Simán benne van a pakliban, hogy az evészavar egy tünet nálad, és a valódi probléma szorongás/depresszió.

2023. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Biztosan van szorongás, pánikbeteg vagyok meg talán hipochonder( környezetem szerint) orvos a szorongást pánik betegséget állapította meg
2023. máj. 16. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok terapeuta vállal online üléseket is.

Vannak könyvek is a témában, érdemes lenne:

[link]

2023. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha megállapították, hogy van mentális betegséged, akkor:

- szeded a gyógyszert rendesen?

- orvossal beszéltél az evészavarodról?


Ne az internet népétől akarj megoldásokat találni, mert neked szakmai (orvosi) segítség kell. Az orvosod tudja mi a teendő.

2023. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szedem a gyógyszert egyszer voltam nála szedtem amíg volt belőle aztán nem mertem menni többet
2023. máj. 17. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd szedni, akkor telefonon is felhívhatod, hátha felírja úgy is.
2023. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!